NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Naujasis "Žalgirio" treneris Š.Jasikevičius: "Labai liūdnoka, nėra ką veikti" (VIDEO)

2014-08-19
Kauno "Žalgirio" krepšininkai šį pirmadienį pradėjo pasiruošimą naujajam 2014-2015 metų sezonui.

Lietuvos čempionams laikinai vadonauja trenerio karjerą pradėjęs Šarūnas Jasikevičius. Tiesa vienam geriausių visų laikų šalies krepšininkų kol kas tenka antraplanis vaidmuo. Pirmosiomis savaitėmis su komanda daugiau dirba fizinio parengimo treneriai. 

- Pradžia labai rami, nes išviso nieko nedarau. Pirmą savaitę dirbs fizinio pasirengimo treneris. Po truputi planuojame, dėliojames grafikus. Labai liūdnoka, nes nėra ką veikti.

- O kai turėsite veiklos už ką būsite atsakingas?
- Esu atsakingas už krepšinio dalį. Daugiau mažiau esame susidėlioję ką reikia atlikti kol vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas bus Lietuvos rinktinėje. Bandysime tai įvykdyti.

- Ką būtent turėsite atlikti?
- Pradžioje svarbiausia yra fizinis pasiruošimas ir susipažinimas su visomis sistemomis. Vėliau reikia žiūrėti kaip komanda priimą visą tą informaciją ir kiek galimą jos duoti daugiau.

- Kaip vertinate sudėtį, kurioje nemažai naujų žaidėjų?
- Sudėtis kol kas yra ant popieriaus. Vertinti galima normaliai. Reikia žiūrėti kaip amerikiečiai įsilies į komandą. Jie pirmą kartą atvažiuoja žaisti į Europą. Pradžia kaip visada gali būti sunkoka, o vėliau žiūrėsime - viskas priklausys nuo jų.

- Kokie komandai keliami tikslai?
- Nežinau, čia reikia kalbėti su vadovais. Komandos tikslas šiuo metu yra gerai pasiruošti fiziškai. Pasidėti kažkokį bazinį pasiruošmą, kad būtų kuo mažiau traumų, supažindinti su sistemomis. Treneriui grįžus eisime prie visų varžybinių dalykų.

- Ar atvykęs į komandą žaidėjams sakėtė kokią kalbą?
- Ne. Čia nereikia jokių kalbų, visi žino ko čia susiriko.

- Kaip vertinate A.Gudaičio žaidimą Lietuvos rinktinėje?
- Buvau išvažiavęs, bet girdėjau, kad atgarsiai labai geri.

- Kokios E.Ulanovo perspektyvos naujoje komandoje?
- Supraskite, kad tie vaikai dar nepalietė kamuolio. Viskas kas dabar yra tik ant popieriaus. Jis yra pilnavertis komandos narys ir su juo bus elgiamiasi kaip ir su visais. Krepšininkui bus suteiktos visos galimybės įsitvirtinti komandoje. Viskas priklauso tik nuo jo pačio.


0 comments:

Rašyti komentarą