Antalijoje antroji kauniečių pergalė

2018-09-13
Kauno "Žalgirio" krepšininkai tęsia sėkmingą pasirodymą "Gloria Cup" turnyre.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojami žalgiriečiai Antalijoje 83:79 pasiekė antrąją pergalę palauždami Eurolygoje rungtyniaujančią Stambulo "Anadolu Efes" ekipą.

Kauniečiai jau rungtynių starte pasiuntė turkus į lengvą nokautą, kuomet po pirmojo kėlinio turėjo 17 taškų persvarą (32:15). Antrajame kėlinyje šalies čempionai turėjo didesnį, nei 20 taškų pranašumą, tačiau varžovai sugebėjo perpus sumažinti deficitą (44:33).

Po ilgosios pertraukos "Anadolu Efes" pradėjo pavojingai artėti prie "Žalgirio" ir trečiąjį ketvirtį baigė turėdami tik 2 taškų atsilikimą (60:62). Lemiamame ketvirtyje Š.Jasikevičiaus auklėtiniai įrodė savo pranašumą laimėdami rungtynes 83:79.

Kauno "Žalgiris" pasiekęs abi pergales B grupėje tapo jos nugalėtojais. Kauniečių varžovas finale paaiškės po Maskvos CSKA ir Bandirmos "Banvit" rungtynių, kurios įvyks rytoj. Finalai vyks šį sekmadienį.

Stambulo "Anadolu Efes": Rodrigue'as Beauboisas 22, Adrienas Moermanas 15, Jamesas Andersonas 14, Tiboras Pleissas ir Bryantas Dunstonas 9, Omercanas Ilyasoglu 5, Brock'as Motumas 3, Onuralpas Bitimas 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 16, Artūras Milaknis 14, Nate'as Woltersas 13, Paulius Jankūnas 11, Thomas Walkupas 10, Aaronas White'as 7, Marius Grigonis 5, Donatas Sabeckis 4, Matas Jogela 3 taškai;