Tragiškas ketvirtasis kėlinys neleido "Žalgiriui" iškovoti pergalės Rusijoje

2019-01-31
Ketvirtajame kėlinyje subyrėjęs "Žalgiris" patyrė 13-ąjį pralaimėjimą Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 64:74 nusileido Rimo Kurtinaičio vadovaujamai "Khimki" ekipai.

Pirmoje rungtynių pusėje kova vyko taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo dviem taškais (19:17), bet antrajame žalgiriečiai sugebėjo įgyti minimalią persvarą 36:37.

Trečiojo kėlinio viduryje kauniečiai po D.Thompsono dvitaškio su pražanga svečių persvara tapo 8 taškai (41:49), o kėlinio pabaigoje padidino dar vienu tašku 47:56.

Ketvirtąjį kėlinį "Khimki" pradėjo spurtu 12:2 ir po T.Crockerio tritaškio išsiveržė į priekį (59:58). M.Grigonis netrukus taip pat atsakė tolimu metimu (59:61). Tuomet aikštės šeimininkai vėl surengė sėkmingą atkarpą 15:0 ir įgijo dviženklę persvarą 74:61. Rungtynės baigėsi rusų pergale 74:64.

Kitą savaitę Lietuvos čempionų laukia išvyka į Barseloną.

Maskvos srities "Khimki": Jordanas Mickey 20, Malcolmas Thomas 16, Tony Crockeris 14, Dee Bostas ir Egoras Vialtsevas 9, Stefanas Markovičius 4, Andrėjus Zubkovas 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 15, Nate'as Woltersas 10, Edgaras Ulanovas 9, Brandonas Daviesas 7, Deonas Thompsonas ir Thomas Walkupas 6, Antanas Kavaliauskas 4, Artūras Milaknis 3, Paulius Jankūnas ir Aaronas White'as 2 taškai;