Ž.Obradovičius užbaigė "Žalgirio" žygį Eurolygoje

2019-04-25
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai baigė pasirodymą 2018/2019 metų Eurolygos sezone.

Ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Kauno "Žalgiris" savo aikštėje 82:99 nusileido Stambulo "Fenerbahce" klubui ir pralaimėjo seriją 3:1.

Turkai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė kauniečius į nokdauną, kai likus žaisti dvi minutes po Ali Muhammedo tritaškio deficitas išaugo iki 17 taškų (10:27).

Po ilgosios pertraukos žalgiriečiai sugrįžo į rungtynes ir po B.Davieso dvitaškio su pražanga komandas jau skyrė tik 4 taškai (48:52). Tačiau neilgai trukus "Fenerbahce" vedama A.Muhammedo ir J.Vesely susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 25, Nate'as Woltersas 18, Aaronas White'as ir Marius Grigonis 7, Thomas Walkupas ir Artūras Mialknis 6, Leo Westermannas 5, Edgaras Ulanovas 4, Deonas Thompsonas ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Ali Muhammedas 25, Kostas Sloukas 15, Janas Vesely 12, Erickas Greenas ir Marko Guduričius 11, Luigi Datome 9, Nicolo Melli ir Melihas Mahmutoglu 6, Ahmetas Duverioglu 4 taškai;