Mirotičiaus ir Higginso nesustabdę žalgiriečiai nusileido "FC Barcelona" klubui

2019-11-08
Kauno "Žalgirio" krepšininkai po pergalės prieš "Fenerbahce" komandą nesugebėjo įkasti katalonams.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 86:93 turėjo pripažinti Barselonos "FC Barcelona" klubo pranašumą.

Žalgiriečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir iškart išsiveržė į priekį 5:0. Katalonai atsakė 5 iš eilės R.Šmitso taškais (5:5), o vėliau N.Mirotičiaus (13 taškų per kėlinį) dominavimas leido svečiams būti priekyje 23:20.

Antrajame kėlinyje Barselona ir toliau kontroliavo rungtynes ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 7 taškų persvarą (40:47).

Antrąją mačo pusę kauniečiai pradėjo spurtu 7:0 ir išlygino rezultatą (47:47). Likus žaisti 4 minutes trečiajame kėlinyje po Z.LeDay'aus dviejų taškų "Žalgiris" vėl buvo priekyje (51:50). Tuomet varžovų gretose darbo ėmėsi C.Higginsas ir N.Mirotičius, kurie per 4 minutes kartu pelnė 14 taškų (61:66).

Sužaidus 2 minutes ketvirtajame kėlinyje "Žalgirio" deficitas tapo dviženklis (64:74). Š.Jasikevičiaus auklėtiniai nepasidavė ir likus žaisti kiek mažiau, nei 2 minutes po N.Hayeso tolimo metimo priartėjo iki 4 taškų (83:87). Vis dėlto katalonai rungtynių pabaigoje neatidavė iniciatyvos ir pasiekė pergalę 93:86.

Kauniečiai su 3 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais rikiuojasi 11-oje vietoje.

Šį sekmadienį žalgiriečių laukia išvykos rungtynės Alytuje, o artimiausias Eurolygos rungtynes žais po savaitės Pirėjuje.

Kauno "Žalgiris": Zachas LeDay'us 16, Thomas Walkupas ir Marius Grigonis 14, Artūras Milaknis 11, Jock'as Landale'as 10, Nigelis Hayesas 8, Lukas Lekavičius 6, Alexas Perezas 5, Paulius Jankūnas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 27, Nikola Mirotičius 24, Adamas Hanga ir Pierre Oriola 9, Ante Tomičius 8, Malcolmas Delaney 7, Rolands Šmits 5, Brandonas Daviesas 4 taškai;