Trileryje Stambule - Jasikevičiaus pergalė prieš Obradovičių

2019-11-01
Kauno "Žalgirio" krepšininkai kovingumu iki paskutinių sekundžių išplėšė pergalę Stambule

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 79:76 parklupdė Željko Obradovičiaus treniruojamą "Fenerbahce" komandą.

Nuo pirmų rungtynių minučių vyko lygi kova ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 17:17. Antrajame ketvirtyje toliau vyko atkakli kova, tačiau kėlinio pabaigoje "Fenerbahce" įgijo kiek solidesnį pranašumą (38:29). Pirmoji rungtynių pusė baigėsi turkams pirmaujant 40:33.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai mažai žingsneliais vis artėjo link varžovų, likus žaisti 4 minutes kėlinyje A.Perezas metimu iš po krepšio išlygino rezultatą (47:47). Tuomet šeimininkai atsakė spurtu 12:3 ir suigrąžino persvarą (59:50). Po trijų kėlinių "Žalgirio" deficitas siekė 7 taškus (59:52).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui D.Williamsas tolimu metimu padidino turkų persvarą iki 8 taškų (69:61). Žalgiriečiai atsakė N.Hayeso ir E.Ulanovo tritaškiais po kurių deficitas ištirpo iki 2 taškų (69:67). Turkų spurtas 7:2 vėl atitolino kauniečius nuo šeimininkų (76:69). Likus žaisti 50 sekunžių M.Grigonis įsmeigė tritaškį (76:72), o vėliau kauniečiai perėmė kamuolį ir N.Haysesas pelnė du taškus su pražanga (76:75). Likus žaisti 7 sekundes M.Grigonis išvedė "Žalgirį" į priekį (76:77), o vėliau pridėjęs du baudos metimus išplėšė pergalę 79:76.

Kitą savaitę kauniečiai savo aikštėje priims galingąjį "FC Barcelona" klubą, kuris savo sąskaitoje turi 5 pergales ir 1 pralaimėjimą.

Stambulo "Fenerbahce": Nando De Colo 29, Kostas Sloukas 13, Derrickas Williamsas 12, Jan Vesely 8, Luigi Datome 5, Ali Muhammedas 4, Tarikas Biberovičius ir Joffrey Lauvergne 2, Nikola Kaliničius 1 taškas;

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 19, Zachas LeDay'us 16, Nigelis Hayesas ir Paulius Jankūnas 9, Jock'as Landale'as 8, Alexas Perezas 7, Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas 4, Artūras Milaknis 3 taškai;