"Žalgiris" pirmąjį LKL reguliariojo sezono ratą baigė be pralaimėjimų

2019-11-10
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmąjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono ratą baigė be pralaimėjimų.

Žalgiriečiai išvykoje 91:65 įveikė Alytaus "Sintek-Dzūkija" komandą, bei su devyniomis pergalėmis užtikrintai pirmauja šalies čempionate.

Kauniečiai mačą pradėjo septyniais taškais be atsako (0:7), tačiau vėliau žaidimas pradėjo strigti ir po pirmojo kėlinio turėjo minimalų deficitą (18:17). Antrojo kėlinio viduryje alytiškių persvara šoktelėjo iki 8 taškų (31:23). Kėliniui artėjant į pabaigą žalgiriečiai priartėjo, o pirmąją rungtynių pusę uždarė tolimas A.Milaknio metimas išvedęs "Žalgirį" į priekį (39:40).

Po ilgosios pertraukos šalies čempionų gretose krepšys atsirišo snaiperiams, kurių pastangomis kauniečiai greitai susikrovė dviženklę persvarą (42:53). Po trijų kėlinių Š.Jasikevičiaus auklėtiniai turėjo 17 taškų pranašumą (51:68). Per paskutines 10 minučių "Žalgiris" nepaleido iniciatyvos ir iškovojo užtikrintą pergalę 91:65.

Kitą savaitę "Žalgirio" laukia dvejos išvykos rungtynės. Penktadienį Eurolygos dvikova Pirėjuje su "Olympiacos", o sekmadienį akistata Pasvalyje su "Pieno žvaigždėmis".

Alytaus "Sintek-Dzūkija": Loganas Mclane'as 12, Paulius Danisevičius 11, Artūras Jomantas, Adrianas Bowie 8, Egidijus Dimša 7, Chauncey Collinsas ir Mindaugas Sušinskas 5, Radoslavas Pekovičius 4, Martynas Pocevičius ir Lukas Kvedaravičius 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Jock'as Landale'as 14, Martinas Gebenas 12, Artūras Milaknis 11, Rokas Jokubaitis 9, Paulius Jankūnas ir Nigelis Hayesas 8, Lukas Lekavičius, Zachas LeDay'us ir Karolis Lukošiūnas 6, Thomas Walkupas 5, Alexas Perezas 4, Edgaras Ulanovas 2 taškai;