Rezultatyviausią Eurolygos krepšininką pažaboję katalonai iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės

2020-11-20
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai jubiliejines 500-ąsias "FC Barcelona" klubo rungtynes Eurolygoje pažymėjo pergale.

Katalonai 10-ojo turo rungtynėse 76:65 savo aikštėje nugalėjo Belgrado "Crvena Zvezda" krepšininkus ir iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės.

Barselonos ekipa su 8-ais laimėjimais žengia pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Ispanų gynyba visiškai sukaustė rezultatyviausią Eurolygos krepšininką Jordaną Loydą. Amerikietis "Palau Blaugrana" arenoje įmetė vos 2 taškus ir prametė visus metimus iš žaidimo. Iki šių rungtynių jo taškų vidurkis siekė 21,1 taško.

Kitą savaitę "Barcos" laukia išvyka į Vilerbaną, o šį sekmadienį Ispanijos pirmenybėse dvikova Saragosoje.

"FC Barcelona" 19:6 "Crvena Zvezda"
2' min: pirmuosius taškus sužaidus beveik 2 minutes baudų metimais pelnė Mirotičius (2:0).
4' min: Mirotičius pelnė du taškus su pražanga (5:0). Oriola pelnė du taškus po Calatheso pakabinto kamuolio (7:0).
5' min: Terry dėjimu atidarė serbų taškų sąskaitą (7:2), Mirotičius atsakė tritaškiu (10:2).
6' min: Oriola pataikė 1 baudos metimą (11:2), Reathas atsakė dviem taškais (11:4).
7' min: Calathesas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (13:4), Reathas atsakė tuo pačiu (13:6).
8' min: katalonų graikas dar kartą surengė tikslią ataką varžovų baudos aikštelėje (15:6).
9' min: Bolmaro po perimto kamuolio baigė greitą ataką dviem taškais su pražanga (17:6).
10' min: Daviesas baigė greitą ataką dėjimu (19:6).

"FC Barcelona" 39:22 "Crvena Zvezda"
1' min: Šmitas pelnė du taškus iš po krepšio (21:6), Terry realizavo dvi baudas (21:8).
2' min: Šmitas atkovojęs kamuolį pelnė dar du taškus (23:8).
4' min: Kuričius pelnė du taškus (25:8).
5' min: Hallas pasižymėjo iš vidutinio nuotolio (25:10).
6' min: Davidovacas įsmeigė tritaškį (15:13), Oriola atsakė dviem taškais (27:13).
7' min: Davidovacas pataikė iš vidutinio nuotolio (27:15), Martinezas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (29:15). Waldenas realizavo dvi baudas (29:17).
8' min: Oriola pelnė taškus iš po krepšio (31:17), Calathesas pridėjo dvitaškį su pražanga (33:17). Waldenas pataikė tritaškį (33:20).
9' min: Mirotičius pasižymėjo pelnydamas du taškus su pražanga (36:20).
10' min: Waldenas pelnė taškus iš po krepšio (36:22). Pirmąją rungtynių pusę tritaškiu uždarė Higginsas (39:22).

"FC Barcelona" 61:44 "Crvena Zvezda"
1' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (41:22), Oriola dvitaškiu padidino "Barcos" persvarą iki 21 taško (43:22).
2' min: Davidovacas pelnė du taškus iš po krepšio (43:24), Mirotičius atsakė tritaškiu (46:24). O'Bryantas pataikė dvi baudas (46:26).
3' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (48:26). Loydas įmetė dvi baudas ir pelnė savo pirmuosius taškus (48:28). Davidovacas pridėjo du taškus (48:30).
4' min: Mirotičius pataikė užmindamas tritaškio liniją (50:30).
5' min: Higginsas pridėjo dar du taškus (52:30).
6' min: Davidovacas įmetė du taškus (52:32), Terry atsakė 1 taiklia bauda (52:33).
7' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (54:33). Reathas pataikė tritaškį (54:36).
8' min: Dobričius pataikė du tritaškius (54:42).
9' min: Daviesas pasižymėjo iš po krepšio (56:42), o Hanga įsmeigė tritaškį (59:42).
10' min: Reathas baigė ataką dėjimu su pražanga (59:44). Bolmaro pataikė  dvi baudas (61:44).

"FC Barcelona" 76:65 "Crvena Zvezda"
1' min: O'Bryantas atkovojęs kamuolį pelnė du taškus su pražanga (61:47). Heurtelis pataikė dvi baudas (63:47).
3' min: Terry pelnė taškus iš po krepšio (63:49).
4' min: Hallas pataikė iš vidutinio nuotolio (63:51). Abrinesas atsakė dviem taškais su pražanga (66:51).
5' min: Terry pataikė 1 baudą (66:52), Mirotičius atsakė dviem taškais (68:52). Hallas pataikė sudėtingą metimą (68:54).
6' min: Hallas pridėjo du taškus (68:56), o Terry pridėjo baudos metimą (68:56). Oriola realizavo 1 baudą (69:57).
7' min: Rochestie įsmeigė tritaškį (69:60).
8' min: Rochestie pridėjo du taškus (69:62), Calathesas atsakė tuo pačiu (71:62).
9' min: Mirotičius pataikė 1 baudą (72:62), Davidovacas įmetė taip pat 1 baudą (72:63)
10' min: Oriola realizavo 2 baudas (74:63), Calathesas pridėjo du taškus (76:63). Dobričius taip pat pelnė du taškus (76:65).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 23, Pierre'as Oriola 12, Nickas Calathesas 10, Cory Higginsas 7, Brandonas Daviesas, Leandro Bolmaro ir Rolandas Šmitas 4, Adamas Hanga ir Alexas Abrinesas 3, Thomas Heurtelis, Sergi Martínezas ir Kyle'as Kuričius 2 taškai;

Belgrado "Crvena Zvezda": Dejanas Davidovacas 12, Duopas Reathas ir Emanuelis Terry 9, Langstonas Hallas ir Ognjenas Dobričius 8, Corey Waldenas 7, Tayloras Rochestie ir Johnny O'Bryantas 5, Jordanas Loydas 2 taškai;