Vilerbane nutrūko "Barcos" pergalių serija Eurolygoje

2020-11-27
Vilerbano krepšininkai nutraukė Barselonos klubo 7 pergalių iš eilės seriją Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Prancūzijoje 68:80 turėjo pripažinti ASVEL komandos pranašumą.

Katalonams, tai buvo tik antrasis pralaimėjimas Eurolygoje. "Barca" su 8 pergalėmis išlieka turnyrinės lentelės viršuje. Tiek pat pergalių turi ir Maskvos CSKA, tiesa rusai žaidė vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Kitą savaitę Šaras su savo kariauna atvyksta į Kauną. Prieš dvikovą su "Žalgiriu" katalonai antradienį Ispanijos lygoje savo aikštėje susitiks su Valensijos krepšininkais, o po dvikovos Lietuvoje laukia akistata su Gran Kanarijos komanda.

ASVEL 25:19 "FC Barcelona"
1' min: Freemanas pradėjo rungtynes tritaškiu (3:0).
2' min: Yabusele realizavo dvi baudas (5:0), Pustovijus atsakė dviem taškais su pražanga (5:2).
3' min: Pustovijus pridėjo dar du taškus (5:4), o Mirotičius pirmą kartą išvedė "Barcą" į priekį (5:6).
4' min: Lighty įsmeigė tritaškį (8:6), Mirotičius išlygino rezultatą (8:8).
5' min: Fallas pataikė 2 baudas (10:8), Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (10:10).
6' min: Lighty pelnė taškus baudos aikštelėje (12:10), Oriola atsakė tuo pačiu (12:12).
7' min: Diotas taikliai atakavo iš toli (15:12), Calathesas atsakė tuo pačiu (15:15). Fallas baigė ataką galingu dėjimu (17:15). Oriola pridėjo du taškus (17:17).
8' min: Freemanas pelnė du taškus su pražanga (20:17).
9' min: Cole'as pataikė 2 baudas (22:17).
10' min: Bolmaro taip pat pataikė dvi baudas (22:19), Kahudi įsmeigė tritaškį (25:19).

ASVEL 45:36 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas pelnė taškus baudos aikštelėje (25:21).
2' min: Bako taip pat pelnė du taškus iš po krepšio (27:21). Kuričius pasižymėjo dviem taškais (27:23).
3' min: Cole'as realizavo dvi baudas (29:23).
4' min: Bako sudrebino katalonų krepšį dėjimu (31:23), o Yabusele pridėjo taškus iš po krepšio (33:23). Davieso metimas buvo sustabdytas bloku.
5' min: Higginsas pataikė dvi baudas (33:25).
6' min: Fallas įmetė du baudos metimus (35:25), Mirotičius pataikė 1 baudą (35:26).
7' min: Abrinesas sumetė baudas (35:28), Bako taip pat pataikė dvi (37:28).
8' min: Šmitas atkovojęs kamuolį pelnė taškus iš po krepšio (37:30), netrukus latvis pridėjo dar du taškus (37:32).
9' min: Cole'as įsmeigė tritaškį (40:32), o Bako pridėjo dvi baudas (42:32).
10' min: Šmitas pelnė du taškus iš po krepšio (42:34), Freemanas atsakė tritaškiu (45:34). Daviesas pelnė du taškus (45:36).

ASVEL 65:53 "FC Barcelona"
1' min: Freemanas įsmeigė tritaškį (48:36), Higginsas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (48:38)
2' min: Mirotičius pataikė tritaškį (48:41), po gražaus Abrineso perdavimo Calathesas pelnė du taškus (48:43).
3' min: Lighty įmetė tritaškį (51:43).
4' min: Bako baigė ataką dėjimu (53:43), Higginsas atsakė dviem taškais su pražanga (53:46).
5' min: Lighty įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (55:46). Calathesas įmetė 1 baudą (55:47).
7' min: Yabusele taikliai atakavo iš toli (58:47).
8' min: Lighty įsmeigė dar vieną tritaškį ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlę (61:47). Calathesas įmetė abi baudas (61:49). Lighty pataikė iš vidutinio nuotolio (63:49).
9' min: Lighty realizavo dvi baudas (65:49), Daviesas taip pat įmetė abi (65:51).
10' min: Kuričius išprovokavęs pražangą realizavo dvi baudas (65:53).

ASVEL 80:68 "FC Barcelona"
1' min: Mirotičius pelnė du taškus (65:55), Fallas atsakė tuo pačiu (67:55).
2' min: Mirotičius pridėjo dar du taškus (67:57).
3' min: Noua įsmeigė tritaškį (70:57).
5' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (70:59), Cole'as atsakė tritaškiu (73:59).
6' min: Cole'as pataikė iš vidutinio nuotolio (75:59).
7' min: Calathesas po perimto kamuolio pelnė du taškus (75:61).
8' min: Higginsas pataikė dvi baudas (75:63), Cole'as atsakė dviem taškais (77:63). Heurtelis įmetė 1 baudą (77:64).
9' min: Kahudi pataikė tritaškį (80:64), Heurtelis pelnė du taškus (80:66).
10' min: Bolmaro pridėjo du taškus (80:68).

Vilerbano ASVEL: Davidas Lighty 17, Norrisas Cole'as 14, Allerikas Freemanas 12, Charlesas Kahudi 10, Ismaelis Bako 8, Guerschonas Yabusele 7, Moustapha Fallas 6, Antoine'as Diotas ir Amine'as Noua 3 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 14, Nickas Calathesas 12, Cory Higginsas 9, Brandonas Daviesas ir Rolandas Šmitas 6, Leandro Bolmaro, Artiomas Pustovijus, Pierre'as Oriola ir Kyle'as Kuričius 4, Thomas Heurtelis 3, Alexas Abrinesas 2 taškai;