NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Olympiacos 69 - 76 Panathinaikos 2010.06.06

2010-06-07
Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi apgynė Graikijos čempionų titulą. Vakar prasidėjusios ir šiandien baigusios rungtynės neapsėjo be nesklandumų. Rungtynės kurios turėjo prasidėti 21:45 valandą, dėl Pirėjaus sirgalių elgesio buvo atidėtos. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai iš karto įgydami pranašumą, o "Panathinaikos" puolimas strigo. Tačiau vėliau ir svečiai pralaužė ledus ir sušvelnino rezultatą. Dar pirmoje rungtynių pusėje teko stabdyti rungtynes dėl "Olympiacos" sirgalių, kurie sviedė sprogstamas medžiagas į "Panathinaikos" atsarginį suolelį. Po didžiosios pertraukos grįžę krepšininkai ir vėl kibo vieni kitiems į atlapus. Pagaliau ir Atėnų komanda išsiveržė į priekį, po to kai trečiajame kėlinyje likus žaisti daugiau nei 5 minutes ir "Panathinaikos" buvo priekyje sirgaliai vėl sukėlė sumaištį. Rungtynes vėl teko atidėti. Po šio incidento buvo nuspręsta išvaryti didžiąją dalį žiūrovų iš arenos. Pustuštėje arenoje, toliau vyko atkaklus mūšis. Atėnų "Panathinaikos" ir toliau rodė savo pranašumą ketvirtosiose finalo rungtynėse. Nors atrodė, kad daugiau nekils jokių incidentų, tačiau jų ir vėl nebuvo išvengta. Likus iki rungtynių pabaigos kiek daugiau, nei 1 minutei ir "Panathinaikos" turint solidų pranašumą, "Olympiacos" fanai surengė dar vieną išpuolį. Po šio išpuolio rungtynės buvo nutrauktos ir užskaitytas galutinis rezultatas dar likus žaisti 1 minutei. "Panathinaikos" laimėjo rungtynes rezultatu 69-76. Tai reiškė jog Atėnų klubas apgynė titulą, kuris jiems šį sezoną yra pirmasis. Finalo seriją Šarūno Jasikevičiaus klubas laimėjo 3:1. Sveikinimai Atėnų "Panathinaikos" klubui už gražų žaidimą, bei dar vienu čempionų titulų. Šarūnui Jasikevičiui, tai jau trečiasis toks titulas iš tiek pat galimų.

Šarūnas Jasikevičius paskutinėse finalo rungtynėse žaidė daugiau, nei 14 minučių per jas surinko 6 taškus (3/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

0 comments:

Rašyti komentarą