NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Germany 2007.09.05 (VIDEO)

2010-06-28
2007-ųjų metų Europos krepšinio čempionatas Ispanijoje. Lietuvos rinktinei liko sužaisti paskutines grupės rungtynes, o paskutinis varžovas taip pat visas dvi pergales prieš tai iškovojusi Vokietijos nacionalinė rinktinė. Lietuvos rinktinė sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio turėjo 13 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, tačiau vokiečiai sugebėjo stabilizuoti situaciją, o Lietuvos rinktinė prie jau turėtos 13 taškų persvaros pridėjo dar 4 taškus. Prasidėjus trečiajam kėliniui vokiečių deficitas buvo jau 17 taškų, bet Dirko Nowitzkio vedama Vokietijos rinktinė net nemanė nuleisti rankų. Jau trečiajame kėlinyje varžovai pradėjo tirpdyti pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje atkūrė ir intrigą. Vis dėlto 28 Dirko Nowitzkio taškų pergalei nepakako, Lietuva švenčia ji išbarstė turėtą pranašumą, tačiau sugebėjo nepalūžti. Rungtynės baigėsi rezultatu 84-80, ši pergalė garantavo Lietuvai pirmą vietą grupėje, tuo tarpu vokiečiai liko antri.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 35 minutes, pelnė 15 taškų (4/8 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 7/8 baudos) ir atliko net 10 rezultatyvių perdavimų.

0 comments:

Rašyti komentarą