NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Czech Republic 1999.06.21 (VIDEO)

2010-06-25
1999-ųjų metų Europos krepšinio čempionatas Prancūzijoje. Šešiolika stipriausių senojo žemyno rinktinių susirinko išsiaiškinti kuri yra stipriausia, bei išsidalinti kelialapius į 2000-ųjų metų Sidnėjaus olimpines žaidynes. Lietuvos rinktinei burtai lėmė jog jie turėjo žaisti D grupėje kartu su Čekijos, Vokietijos ir Graikijos rinktinėmis. Pirmose grupės rungtynėse mūsų šalies rinktinei teko žaisti su Čekija. Sąlyginai Čekija buvo vadinama grupės autsaiderė, tačiau jau pirmose rungtynėse jie skėlė antausį Lietuvos rinktinei, kuri net ir su Arvydu Saboniu ir Artūru Karnišovu nesugebėjo pasipriešinti čekams kurie rungtynes laimėjo rezultatu 78-62. Pirmasis Lietuvos rinktinės pralaimėjimas nieko daug nežadėjo, nes jau sekančiose rungtynėse jų laukė Vokietija.

Šarūnui Jasikevičiui, tai buvo jau antrasis Europos čempionatas. Pirmose rungtynėse prieš Čekiją jis aikštėje praleido 16 minučių, tačiau taškais nepasižymėjo jis prametė abu mestus tritaškius, bei dvi mestas baudas, tačiau atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

0 comments:

Rašyti komentarą