NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

SARUNAS13LT švenčia 10-ies metų jubiliejų!!!

2019-07-10
Sveiki visi,
Turim ypatingą progą! SARUNAS13LT blogas šiandien mini savo jubiliejinį 10-ąjį gimtadienį!!!

2009-aisiais atidarius SARUNAS13LT blogą turbūt negalvojau, kad jis egzistuos visą dešimtmetį. Tai visada buvo idėjinis projektas iš kurio niekada nebuvo uždirbtas nė vienas centas ir nesiekta populiarumo. Todėl ir dideliais lankomumo rodikliais negalime pasigirti, o ir facebooke mūsų tik kiek daugiau nei 1,7 tūkst. per visą šį laikotarpį. Bet svarbiausia, kad turime savitą ir unikalią auditoriją. Už tai didelis AČIŪ Jums!

Turėjome 10 Šaro sezonų, kuriuose buvo ir skambių pergalių ir skaudžių pralaimėjimų. Sekėme paskutinius krepšininko karjeros metus, o vėliau ir visą trenerio kelią. Paskutiniai šeši sezonai prabėgo Kaune, tai nuo to laiko nepraleidome nė vienerių "Žalgirio" rungtynių namuose, o iš viso aplankyta daugiau, nei 270 rungtynių. Per visą šį laiką bloge buvo paskelbti daugiau, nei 5,7 tūkst. įrašų, bei įkelta daugiau, nei 1,5 tūkst. video.

2011-aisiais metais įvyko ir pirmasis susitikimas su Šaru po rungtynių Kaune tarp "Žalgirio" ir Atėnų "Panathinaikos".

2012-aisiais metais Šarūnui Jasikevičiui baigus karjerą nacionalinėje šalies rinktinėje SARUNAS13LT pristatė pusvalandžio trukmės filmą - "Trispalvės Keliu".


Šarūnas Jasikevičius - itin iškili asmenybė auksinėmis raidėmis įsirašiusi savo pavardę į Lietuvos krepšinio istoriją. Pergalės su jaunimo rinktinėmis ir titulai su vyrų komanda - tai beveik dvidešimt metų trunkanti pasaka kuri įamžinta filme. Karjerą šalies rinktinėje pabaigus Šarūnui Marčiulioniui buvo baiminamasi: ar Lietuva atras dar vieną stebuklus išdarinėjantį atakų organizatorių? Ilgai ieškoti nereikėjo, Šarą pakeitė Šaras, o rinktinės pergalių kraitis darėsi vis gausesnis. Š.Jasikevičius padėjo iškovoti Sidnėjaus olimpinę bronzą, buvo pagrindinis pergalės kalvis prieš galingąją Jungtinių Valstijų komandą, demonstruodamas tiesiog neįtikėtiną žaidimą atvedė Lietuvą į Europos viršūnę Švedijoje bei puikiai generuodamas rinktinę padėjo jai užkopti ant pakylos Senojo žemyno pirmenybėse Ispanijoje. Visą tai ir dar daugybę įspūdingų Šaro žaidimo epizodų galima išvysti filme - "Trispalvės keliu".

2012-ųjų spalio 18 dieną Vilniuje po Eurolygos rungtynių tarp "Lietuvos ryto" ir Barselonos "FC Barcelona Regal" komandų šis filmas buvo įteiktas pačiam krepšininkui.2017-ųjų kovo 5-ąją dieną SARUNAS13LT pristatė filmą The Era of Šaras: this is not the end...

Galima sakyti, kad šis filmas buvo brandintas dešimtmetį. Žinoma, kuomet atsirado pirmieji video, tai minčių apie kažką panašaus net nebuvo.

Tačiau 2007-aisiais metais pradėjau galvoti, kad būtų šaunu sukurti filmą apie Šarūno Jasikevičiaus pasiekimus su Lietuvos rinktine. Jau tada žinojau, kad filmas vadinsis "Trispalvės keliu".

2012-aisiais metais Šarui baigus karjerą nacionalinėje rinktinėje ši idėja buvo įgyvendinta. Spalio 18-ąją po rungtynių Vilniuje tarp "Lietuvos ryto" ir "FC Barcelona Regal" DVD filmas buvo įteiktas Šarui.

Būtent po šios idėjos pradėjo kilti mintys, kad kažką panašaus norėčiau padaryti ir Šarui baigus krepšininko karjerą.

2015-ųjų rudenį pradėjau darbus tikėdamas, kad spėsiu viską baigti iki Š.Jasikevičiaus jubiliejaus. Deja..., bet pusmečio buvo per mažai, kad laiku spėčiau pabaigti. Teko viską atidėti dar metams.

2017-ųjų kovo 5-ąją pagaliau buvo viskas baigta. Po rungtynių "Žalgiris" - "Neptūnas" šis filmas buvo padovanotas Šarui.

The Era of Šaras: this is not the end... - tai dviejų valandų filmas apie visą Š.Jasikevičiaus klubinę karjerą.

Era, kurią daugiausiai lydėjo pergalės, titulai ir triumfas. Tačiau viskas turi savo pradžią ir pabaigą. Nuostabi Šaro kaip krepšininko era baigėsi, tačiau naujoji trenerio era tik prasideda!


"Šarūnas Jasikevičius - bene įspūdingiausią tarptautinę karjerą turėjęs Lietuvos krepšininkas. Garbę turėti šį "Auksinį berniuką" buvo tekusi net šešių Europos šalių klubams. Legenda beveik visuose kraštuose paliko pėdsaką - tapo penkių nacionalinių čempionatų nugalėtoju ir sugebėjo net 4 kartus laimėti Eurolygą atstovaudamas trims skirtingiems klubams. Lietuvis dvejus metus praleido NBA lygoje, bet vėliau grįžo į senąjį žemyną.
Š. Jasikevičius turėjo išties įspūdingą krepšininko karjerą, apie kurią dauguma žaidėjų gali tik pasvajoti, tačiau kiekvienas etapas turi pradžią ir pabaigą. Šaro aikštelėje mes nebepamatysime, tačiau nuo krepšinio jis nenutolo. Vos baigęs krepšininko karjerą, krepšinio vunderkindas pradėjo trenerio karjerą ir per išties trumpą laiką išaugęs "Žalgirio" asistento kostiumą jau vadovauja savo gimtojo miesto komandai. Nauja Šaro era prasidėjo!"

0 comments:

Rašyti komentarą