Geriausių 2018/2019 metų Eurolygos sezono trenerių rinkimuose Šarūnas Jasikevičius liko trečioje vietoje.
Kauno "Žalgirio" strategas į priekį praleido tik metų treneriu ir Eurolygos čempionu tapusį Dimitrį Itoudį, bei "Anadolu Efes" į finalą nuvedusį Erginą Atamaną.
Geriausią metų trenerį renka visų 16-os Eurolygos komandų vyriausieji treneriai (balsuoti už save negalima).
Š.Jasikevičius praėjusiais metais su kauniečiais antrą kartą iš eilės pateko į turnyro atkrintamąsias, o reguliariajame sezone pasiekė 15-a pergalių.
Praėjusiais metais Šaras šiuose rinkimuose liko antras, kuomet nuvedė "Žalgirį" iki trečiosios vietos.
NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiaiSARUNAS13LT pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt*Sausio 13 d. Šaras oficialiai dar trejiems metams pratęsė sutartį su "Fenerbahce".*Gegužės 22-24 d. Eurolygos finalo ketvertas Atėnuose.
Pusfinalis: "Olympiacos" - "Fenerbahce".*Liepos 19-25 dienomis Šaro krepšinio stovykla Barselonoje.
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)

VS
0 comments:
Rašyti komentarą