NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

D.Collinsas grįžta į "Žalgirį", Šaro likimas Kaune jo pačio rankose

2010-08-27
Pusantrų metų Kauno „Žalgiryje“ rungtyniavęs įžaidėjas DeJuanas Collinsas sugrįžta į Lietuvą. Su 188 cm ūgio krepšininku sudaryta vienerių metų sutartis. 33-erių krepšininkas prie sezonui besiruošiančios komandos turėtų prisijungti artimiausiu metu.

Ieškodami įžaidėjo Kauno „Žalgirio“ vadovai kalbėjosi ir su naujo klubo kol kas neturinčiu Šarūnu Jasikevičiumi. „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas pabrėžė, kad sutartis su D.Collinsu nereiškia, kad jau nebėra vilčių sulaukti ir Šaro, kuris pats turi nuspręsti, kur nori tęsti savo karjerą. Rašo Žalgirio oficialus puslapis.

Praeitą sezoną Šaras Graikijos čempionate žaisdavo po 17 minučių, pelnydavo po 8 taškus ir atlikdavo po 2.5 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Eurolygoje rezultatai buvo kiek kuklesni per septynerias sužaistas rungtynes lietuvis aikštėje praleisdavo po beveik 16 minučių, pelnydavo po 4.4 taško ir atlikdavo po 2.1 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

0 comments:

Rašyti komentarą