NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Kauno „Žalgirio“ atstovas apie kalbas dėl Š.Jasikevičiaus: „Kaip visada, konkrečių pavardžių nekomentuojame“

2010-08-25
Graikijos spaudoje pasklidusi žinia apie tai, kad Šarūnas Jasikevičius rimtai svarsto Kauno „Žalgirio“ pasiūlymą, pateikė tikrą mįslę Lietuvos vicečempionų klubo aistruoliams.

Ar šios kalbos nėra laužtos iš piršto?

Kol kas konkrečių atsakymų neduoda ir Kauno „Žalgirio“ atstovai. Jie nekomentuoja kalbų apie galimą Lietuvos krepšinio žvaigždės persikėlimą į Kauno ekipą.

„Kaip visada, konkrečių pavardžių nekomentuojame. Ši situacija - ne išimtis. Apie naująjį komandos žaidėją pranešame tada, kai su juo pasirašoma sutartis“, - sakė Kauno „Žalgirio“ atstovas spaudai Almantas Kiveris.

Jis taip pat nepanoro komentuoti, ar Š.Jasikevičius yra „Žalgirio“ trokštamų žaidėjų sąraše.

34 metų Š.Jasikevičius pastaruosius dvejus metus žaidė Atėnų „Panathinaikos“ komandoje, tačiau šią vasarą Graikijos čempionų klubas nusprendė nebepratęsti sutarties su lietuviu.

Spaudoje nuolat pasirodo žinių, kad Š.Jasikevičius gali persikelti į Tel Avivo „Maccabi“ komandą, kuriai jis atstovavo 2003-2005 metais. Tačiau šios derybos kol kas nėra sėkmingos.

šaltinis: lrytas.lt

0 comments:

Rašyti komentarą