NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

Šaro likimas - Obradovičiaus rankose

2010-08-22
Šarūnas Jasikevičius vis dar laukia pasiūlymo iš Atėnų "Panathinaikos" komandos ir nesidera nei su viena kita komanda dėl savo ateities. Nepaisant neigiamo Atėnų "Panathinaikos" ekipos sprendimo atnaujinant sutartį, Lietuvis rodo užsispyrimą ir nenuleidžia rankų. Šaras derasi ir su kitomis komandomis, tačiau priims jų sprendimą, tik po to, kai Atėnų klubas oficialiai atmes jo kandidatūrą.

Nuo to laiko, kai Šaras atvyko į Atėnus jis kasdien lankosi "Panathinaikos" stadione ir dirba pagal individualią programą. Jis trokšta įrodyti Ž.Obradovičiui, kad yra geros sportinės formos ir nusipelnė vietos Graikijos čempionų gretose. Vis dėlto, "Panathinaikos" negali pasiūlyti tokio atlyginimo, kurio siekia Šarūnas Jasikevičius, jei jis liktų, tai anot brolių Giannakopoulos jo atlyginimas būtų kur kas mažesnis, nei buvo praeitą sezoną.

Lietuvio atkaklume neabejotinai yra precedento, kad jis bus pastebėtas ir liks komandoje, tačiau dabar viskas yra Želimiro Obradovičiaus rankose.

0 comments:

Rašyti komentarą