NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

Š.Jasikevičius užsuko į Izraelį atidaryti restorano

2011-07-22
Šarūnas Jasikevičius ketvirtadienį trumpam grįžo į Izraelį kur Rishon Le Zion mieste atidarė restoraną. Izraelio žurnalistai sutikę buvusį Tel Avivo "Maccabi" žaidėją pasiteiravo kokiomis aplinkybėmis jis sugrįžo į Izraelį: "Aš atostogauju čia, o taip pat atidarysiu restoraną, nes pasitaikė puiki proga su gerais žmonėmis, tai padaryti, tai kodėl gi nepasinaudojus tuo".

Kaip jau rašėme šiandien Lietuvis kol kas visas mintis nukreipęs į Lietuvos rinktinę ir naujo klubo kitam sezonui neskuba rinktis.

Š.Jasikevičius taip pat linkėjo sėkmės Derikui Sharpui, kuris nesenai paskelbė jog baigią profesionalo karjerą ir dabar dirbs "Maccabi" trenerių štabe. "Linkiu jam visokeriopos sėkmės gyvenime, jis nuostabus žmogus, kaip ir nuostabi buvo jo visa karjera. Ką daugiau galima apie jį pasakyti kas dar nėra pasakyta? Jis bus trenerio asistentas, tad linkiu jam sėkmės" kalbėjo lietuvis.

0 comments:

Rašyti komentarą