NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Š.Jasikevičius apie sprendimą žaisti Lietuvos rinktinėje: „Esu ne tokio amžiaus, kad galėčiau vasaromis lakstyti, bet vėliau pašnekėjau su treneriu ir kai kuriuos sprendimus priėmėme kartu“

2011-07-22
Penktadienį popiet į Rygą iš Tel Avivo atskrido įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius, kuris prieš dešimt dienų apsisprendė dalyvauti Lietuvos rinktinės treniruočių stovykloje. Krepšininką pasitiko artimieji ir automobiliu nuvežė į Kauną, kur Š.Jasikevičius turėtų prealeisti keletą dienų iki treniruočių stovyklos Palangoje pradžios.

- Šarūnai, ar pailsėjote? Kaip praėjo atostogos?, - lrytas.lt paklausė Š.Jasikevičiaus.
- Na, poilsio labai daug ir nebuvo. Sezonas baigėsi vėlokai, todėl jo daug nebuvo.

- Ar į Lietuvą atvyks jūsų šeima?
- Taip, jie atvyks po to, kai susitvarkys reikalus.

- Pakankamai ilgai galvojote, ar atstovauti Lietuvos rinktinei. Kodėl?
- Turiu šeimą. Esu ne tokio amžiaus, kad galėčiau vasaromis lakstyti, bet vėliau pašnekėjau su treneriu ir kai kuriuos sprendimus priėmėme kartu. Kai ką vasarai buvau suplanavęs ir negalėjau tų dalykų atkelti, tačiau treneris mane suprato ir leido atvažiuoti vėliau.

- Ar treneris Kęstutis Kemzūra nepyko?
- Nėra gerai, kad atvykstu vėliau, tačiau kai kuriuos dalykus buvau suplanavęs prieš keletą mėnesių, todėl nelabai išėjo juos atkelti.

- Kada planuojate prisijungti prie rinktinės?
- Nežinau. Dabar važiuojant galbūt paskambinsiu treneriui. Kiek žinau, jis nori, kad prisijungčiau iš karto, tačiau nežinau, ką reiškia iš karto. Ar nuo stovyklos Palangoje pradžios, ar jau dabar turėčiau važiuoti į Druskininkus. Kaip pasakys, taip bus.

- Į rinktinę pakviesta keletas naujokų. Vienas jų – Jonas Valančiūnas. Kaip jį vertinate?
- Vertinu gerai. Jonukas talentingas „bachūras“. Kaip jis pritiks rinktinėje – priklauso nuo jo. O tai, kad jis yra Lietuvos krepšinio ateitis – visiems aišku.
Lietuvos krepšinio rinktinės vyrų treniruočių stovykla Palangoje prasidės liepos 24 dieną ir truks iki rugpjūčio 6 dienos.

šaltinis: lrytas.lt

0 comments:

Rašyti komentarą