NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Croatia 2008.08.16 (VIDEO)

2010-08-06
2008-ųjų metų Pekino vasaros olimpinės žaidynės. Lietuvos vyrų rinktinė sėkmingai skina pergales nugalėta olimpinė čempionė Argentina, vėliau Iranas, o po to krito ir Europos čempionė Rusija. Kitas lietuvių varžovas Kroatijos nacionalinė rinktinė dar dauguma turbūt pamena 2007-ųjų metų Europos čempionato ketvirtfinalį, tada Kroatai privertė mūsų rinktinę padirbėti iš peties, kad patektų į pusfinalį. Olimpiadoje Kroatijos rinktinė buvo taip pat kietas riešutėlis visiems varžovams, o ir lietuviams vėl teko demonstruoti savo kovingumą ir ryžtą. Rungtynės prasidėjo sunkiai ir atkakliai, rezultatyvumu nepasižymėjo, nei viena, nei kita ekipa, o geriau sužaidę Kroatai išsiveržė į priekį 2 taškais. Antrajame kėlinyje atrodo abi komandos prasimėtė ir rezultatas sparčiai didėjo, bet ir antrajame kėlinyje Kroatai sugebėjo vienu tašku įmesti daugiau 29-30. Po didžiosios pertraukos grįžę krepšininkai ir toliau tęsė trilerį abi komandos nepaleisdavo savo varžovų per toli, o ir atitrūkti sekdavosi sunkiai. Po trijų kėlinių varžovai jau turi 4 taškų persvara, bet ketvirtajame kėlinyje išaušo lietuvių valanda. Lemiamajame ketvirtyje lietuviai parodė charakterį, o daugiausia Mindaugo Lukauskio dėka kuris iš viso pelnė 20 taškų, padėjo Lietuvos ekipai iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės. Rungtynės baigėsi rezultatu 86-73. Paskutines grupės rungtynes Lietuva žais su Australija.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 9 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

SARAS.vs.Croatia.2008.08.16
Uploaded by MVPjasikevicius. - Check out more sports and extreme sports videos.

0 comments:

Rašyti komentarą