NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Š.Jasikevičius: „Ilgai nesvarsčiau - pakalbėjęs su K.Kemzūra apsisprendžiau per penkias minutes“

2011-07-25
Šarūnas Jasikevičius po pirmosios savo treniruotės su Lietuvos krepšinio rinktine, paklaustas apie senosios gvardijos ir jaunųjų žaidėjų nuotaikas, juokavo, kad „seniai“ ir „jauniai“ kas vakarą mušasi.

- Kokios nuotaikos sugrįžus į rinktinę? - lrytas.lt paklausė Š.Jasikevičiaus.
- Nuotaikos puikios, labai smagu sugrįžti, pamatyti senus gerus draugus.

- Ilgai svarstėte, ar žaisite. Kas lėmė jūsų sugrįžimą?
- Aš nesvarsčiau ilgai. Tiesiog nebuvau kalbėjęs su Kęstučiu Kemzūra, o dėl to negalėjau pasakyti nei taip, nei ne. Kai mes pašnekėjome, sužinojau, ką turiu daryti, ko treneris iš manes tikisi ir apsisprendžiau per penkias minutes.

- Kokia dabar jūsų sportinė forma?
- Normali. Tik prieš mėnesį baigiau sezoną - tai nėra labai daug. Kažkiek sportavau individuliai, manau, pradžioje bus sunku kaip ir visiems. Tačiau, nemanau, kad reikės labai daug laiko priprasti.

- Ar sunki buvo pirmoji treniruotė?
- Ji visada būna sunki. Reikia ir pajuokauti, ir padirbėti. Gerai, kad aš dar neseniai sportavau su komanda, tad nėra sunku. Po kelių dienų, įsivaizduoju, kad bus labai blogai.

- Ar jau galima išskirti stipriąsias rinktinės puses?
- Nežinau, sunku šiuo metu dar kažką išskirti. Dabar reikia kas dieną treniruotis, o pliusai ir minusai paaiškės po kelių savaičių. Kuomet atkris kažkurie žaidėjai, treneriai labiau pradės modeliuoti žaidimą ir žiūrėsime. Dabar svarbiausia dirbti ir pažinti vienas kitą.
- Mes turime pliusą, kad esame dvylika lygių žaidėjų, kad vienam nereikės žaisti labai daug minučių. Aišku, tas gali būti ir ne į gera.

- Kaip prognozuotumėte rinktinės pasirodymą čempionate?
- Prognozes darysime tik prieš čempionatą, kai žinosime sudėtis, kokie žaidėjai atvyks ir panašiai. Dabar tai - tuščias reikalas.

- Ar traumos nekamuoja?
- Ne, dabar viskas gerai.

- Kokie pirmieji įspūdžiai dirbant su treneriu K.Kemzūra?
- Aš daug geriau jį pažįstu kaip krepšininką ir draugą, bet ne kaip trenerį. Visi vyrai apie jį šneka puikiai. Žinau, kad kaip žmogus jis labai darbštus ir atsidavęs krepšiniui. Tačiau aš su juo dar nesu dirbęs, tad kaip trenerio vertinti negaliu.

- Kokie kito sezono planai, ar jau turite pasiūlymų iš klubų?
- Pasiūlymų turiu, tačiau labai gerų nėra, todėl dar nieko nežinau.

šaltinis: lrytas.lt

0 comments:

Rašyti komentarą