Trileris Malagoje baigėsi dar viena Barselonos nesėkme

2012-12-23
Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama "FC Barcelona Regal" patyrė 7-ąjį pralaimėjimą Ispanijos čempionate. Katalonai 14-ojo turo rungtynėse išvykoje 69-71 nusileido Malagos "Unicaja" krepšininkams. Lietuvis likus žaisti 9 sekundes tritaškiu išvedė svečius į priekį, tačiau pergalingą durį sudavė Marcusas Williamsas.

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė Marcelinho Huertas ir Juanas Carlosas Navarro (0-4). Sužaidus 2 minutes Ante Tomičius pridėjo du taškus, o "Unicaja" ekipai pirmuosius taškus pelnė T.Urtasunas (2-6). Sužaidus 4 minutes J.C.Navarro įsmeigė tritaškį (7-11). Įpusėjus kėliniui Luka Zoričius realizavo dvi baudas (9-11). Po Frano Vazuezo dvitaškio rezultatas tapo lygus (11-11). Katalonus į priekį išvedė C.J.Wallace'as (11-13). Likus žaisti 3 minutes F.Vazuezas dar kartą taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą (13-13). C.J.Wallace'as baudos metimais vėl persvėrė rezultatą (13-15). M.Williamsas baudos metimu, o vėliau ir dvitaškiu išvedė "Unicaja" ekipą į priekį, tačiau E.Lorbekas atsatė 1 taško persvarą svečiams (16-17). Kėliniui baigiantis andalūzai susigrąžino minimalią persvarą 18-17.

Antrojo kėlinio pradžioje M.Williamsas pataikė iš vidutinio nuotolio (20-17), o katalonai atsakė taip pat dviem taškais (20-19). Po A.Tomičiaus taškų priekyje vėl buvo Ispanijos čempionai (20-21). Sužaidus daugiau nei 2 minutes Kostas Perovičius buvo taiklus atakuodamas iš dviejų taškų zonos (22-21). Sužaidus 3 minutes į aikštelę išbėgo Šarūnas Jasikevičius. Sužaidus beveik 4 minutes A.Tomičius išvedė Barseloną į priekį (22-23). Baigiant įpusėti kėliniui M.Todorovičius pelnė du taškus po lietuvio perdavimo (22-25). Įpusėjus kėliniui P.Mickealas baudų metimais padidino svečių persvarą iki 5 taškų (22-27). Likus žaisti 4 minutes K.Simonas pelnė du taškus (24-29). Likus žaisti dvi su puse minutė "Unicaja" pataikė tritaškį, o A.Tomičius atsakė dviem taškais (27-33). Likus žaisti minutę A.Tomičius įdėjo kamuolį iš viršaus po Š.Jasikevičiaus perdavimo (27-35). Malagos krepšininkai į tai atsakė 4 taškais be atsako (31-35). Kėlinį dvitaškiu baigė P.Mickealas. Po dviejų kėlinių Barselona pirmavo 37-31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo L.Zoričiaus ir A.Tomičiaus sėkmingomis atakomis (33-39). Vėliau F.Vazquezas ir P.Mickealas apsikeitė taikliais dvitaškiais (35-41). Sužaidus 3 minutes A.Tomičius realizavo abi baudas (35-43). Po minutės kroatas pelnė dar du taškus (39-45). Baigiant įpusėti kėliniui K.Simonas pasižymėjo (41-45). Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes P.Mickealas pelnė dvitaškį. Po andalūzų dviejų tikslių atakų Malagos deficitas ištirpo iki 2 taškų (45-47), o po S.Vidalio tritaškio išsiveržė į priekį (48-47). Likus žaisti mažiau nei 2 minutes Joe Inglesas įsmeigė tritaškį (48-50). Likus žaisti minutę į aikštelę sugrįžo Š.Jasikevičius. Kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė šeiminkams, kurie po trijų kėlinių priekyje buvo 53-52.

Lemiamas kėlinys prasidėjo Barselonos ekipos klaida. J.C.Navarro tritaškiu išvedė katalonus į priekį (53-55). Sužaidus minutę S.Vidalis išlygino rezultatą (55-55). Po M.Williamso taškų priekyje vėl buvo andalūzai (57-55). E.Lorbekas dviem taškais iš po krepšio atstatė pusiausvyrą (57-57). Sužaidus 4 minutes F.Vazquezas pelnė du taškus su pražanga (60-57). Baigiant įpusėti kėliniui Andy Pankas pelnė du taškus (62-57). Katalonai atsakė A.Tomičiaus baudomis (62-59). Likus žaisti 4 minutes andalūzai surengė dar vieną tikslią ataką (84-59), vėliau techninę pražangą užsidirbo A.Tomičius. Likus žaisti daugiau nei 3 minutes J.C.Navarro pelnė du taškus su pražanga (65-62). Likus žaisti du su puse minutės M.Williamsas pelnė du taškus (67-62). Likus žaisti 2 minutes Š.Jasikevičius pataikė dvi baudas (67-64), vėliau J.C.Navarro baudų metmais sumažino deficitą iki minimumo (67-66). Likus žaisti 21 sekundę "Unicaja" pataikė 1 baudos metimą, o likus žaisti 9 sekundes Š.Jasikevičius tolimu metimu išvedė Barseloną į priekį (68-69). Tačiau likus žaisti 3 sekundes M.Williamsas atsakė tritaškiu (71-69). Likus žaisti kiek daugiau nei 2 sekundes C.J.Wallace'as prametė 1 baudos metimą, o antrąjį prametė specialiai, tačiau atakos baigti sėkmingai nepavyko.

Šarūnas Jasikevičius per 15 minučių pelnė 5 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, sykį prasžingė, išprovokavo 2 varžovo pražangas ir surinko 4 naudingumo balus.

Malagos "Unicaja": Marcusas Williamsas 15, Franas Vazquezas 11, Luka Zoričius 10, Krunoslavas Simonas ir Andy Panko 9, Txemi Urtasunas 8, Sergi Vidalis 3, Lima Augusto Cesaris, Kosta Perovičius ir Zoranas Dragičius 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona Regal": Ante Tomičius 22, Juanas Carlosas Navarro 13, Pete'as Mickealas 10, Erazemas Lorbekas 6, Šarūnas Jasikevičius ir Joe Inglesas 5, C.J.Wallace'as 4, Marko Todorovičius ir Marcelinho Huertas 2 taškai;