Š.Jasikevičiaus auklėtiniai palaužė Pirėjo krepšininkus

2018-12-07
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai įsirašė vieną gražiausią šio sezono pergalę.

Lietuvos čempionai savo aikštėje 83:75 pranoko Pirėjo "Olympiacos" krepšininkus.

Svečiai iš Graikijos sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą 18:29. Prieš ilgąją pertrauką kauniečiai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (40:42), tačiau kėlinio pabaigoje Pirėjo komanda įmetė du skaudžius tritaškius.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Š.Jasikevičiaus gauta techninė pražanga buvo geros "Žalgirio" atkarpos pradžia. Žalgiriečiai surengė spurtą 12:4 ir perėmė rungtynių eigą į savo rankas. Pranašumą išsaugojęs "Žalgiris" pasiekė 5-ąją pergalę Eurolygoje.

Šį sekmadienį Š.Jasikevičiaus komandos lauks akistata namuose prieš Vilniaus "Rytą".

Kauno "Žalgiris": Marius Grigonis 19, Nate'as Woltersas 14, Aaronas White'as 13, Brandonas Daviesas ir Antanas Kavaliauskas 12, Artūras Milaknis 6, Edgaras Ulanovas 5, Laurynas Birutis 2 taškai;

Pirėjo "Olympiacos": Georgios Printezis 18, Zachas LeDay'us 15, Nigelis Williamsas-Gossas, Vassilis Spanoulis ir Janis Timma 9, Kostas Papanikolaou 6, Janis Strelnieks 5 taškai;