*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas
*Gegužės 1 d. ketvirtfinalio serija keliasi į Stambulą.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai rungtynių pabaigoje palaužė Mursijos krepšininkus

2020-08-29
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai antrose kontrolinėse rungtynėse Leridoje 89:84 įveikė Mursijos UCAM komandą.

Barselonos krepšininkai rytoj Badalonoje sužais paskutiniąsias draugiškas rungtynes. 21:00 valandą katalonų lauks "Joventut" ekipa.

Starto penketas: Victoras Claveras, Adamas Hanga, Brandonas Daviesas, Thomas Heurtelis ir Rolandas Šmitas.

Rungtynės prasidėjo R.Šmito tritaškiu (3:0), varžovai atsakė S.Rojos dviem taškais (3:2). Sužaidus 2 minutes A.Lima baudų metimais išvedė Mursijos ekipą į priekį (3:4). Vėliau varžovai pridėjo dar 5 taškus (3:9). Sužaidus 3 minutes B.Daviesas pelnė du taškus (5:9). Po minutės R.Šmitas pataikė antrąjį tritaškį sumažindamas deficitą iki 2 taškų (9:11). Įpusėjus kėliniui V.Claveras baudų metimais išlygino rezultatą (11:11). C.Frankampas atakuodamas iš toli išprovokavo N.Calatheso pražangą ir realizavo visus tris baudų metimus (11:14). Likus žaisti 4 minutes UCAM ekipa įsmeigė tritaškį (11:17), tolimu metimu atsakė ir N.Calathesas (14:17). Po B.Davieso baudos metimų katalonų atsilikimas vėl ištirpo iki 2 taškų (16:18). Mursijos ekipa atsakė 5 taškais be atsako (16:23). Likus žaisti 2 minutes N.Mirotičius pelnė du taškus iš po krepšio (18:23). Paskutinę kėlinio minutę po L.Balmaro ir N.Mirotičiaus baudų metimų "Barcos" deficitas ištirpo iki minimumo (24:25).

Antrojo ketvirtčio pradžioje L.Balmaro pataikė dvitaškį ir išvedė "FC Barcelona" į priekį (26:25), A.Lima atsakė dviem taikliais baudų metimais (26:27). Sužaidus 2 minutes Brito pelnė dar du taškus UCAM ekipai (26:31). Sužaidus daugiau, nei 2 minutes naujasis "Barcos" kapitonas P.Oriola pelnė pirmuosius taškus (28:31). Kitos atakos metu ispanas pelnė du taškus su pražanga ir išlygino rezultatą (31:31). Sužaidus 4 minutes S.Martinezas greitoje atakoje pelnė du taškus ir išvedė Ispanijos vicečempionus į priekį (33:31). Įpusėjus kėliniui Brito persvėrė rezultatą Mursijos naudai (33:34). Po R.Šmito ir V.Clavero taškų "Barca" vėl buvo priekyje (37:36). Likus žaisti 2 minutes V.Claveras įsmeigė tritaškį (40:38). Paskutinę kėlinio minutę S.Jokas pataikė tritaškį ir išvedė Mursijos komandą į priekį (40:41).

Po ilgosios pertraukos A.Lima sudrebino "Barcos" krepšį dėjimu (40:43). Vėliau C.Frankampas pelnė 6 taškus iš eilės ir suteikė Mursijai rekordinę 9 taškų persvarą (40:49). Sužaidus daugiau nei 3 minutes S.Rojas dvitaškiu padidino Barselonos deficitą iki dviženklio skaičiaus (40:11). Po Š.Jasikevičiaus minutės pertraukėlės N.Mirotičius ir P.Oriola pataikė keturis baudos metimus (44:51). Įpusėjus kėliniui D.DiLeo įsmeigė tritaškį atstatydamas UCAM komandai dviženklę persvarą (44:54). Likus žaisti 4 minutes DJ. Strawberry pridėjo dar vieną tolimą metimą (46:57). Likus žaisti 3 minutes D.DiLeo pataikė tritaškį (49:60), o B.Daviesas atsakė dėjimu (51:60). Likus žaisti pusantros minutės P.Jokas pataikė iš vidutinio nuotolio (53:62), o N.Calathesas atsakė vienu taikliu baudos metimu (54:52). Paskutinę kėlinio minutę "Barca" pelnė 4 taškus be atsako (58:62), tačiau kėlinį tolimu metimu baigė C.Frankampas (58:65).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo N.Mirotičiaus dviem taškais su pražanga (61:65). Po Brancou tritaškio "FC Barcelona" deficitas ištirpo iki minimumo (64:65). Sužaidus 2 minutes C.Frankampas pataikė dar vieną tritaškį (64:68). Po minutes Frankampas pridėjo du taškus (64:70). Sužaidus pustrečios minutės N.Calathesas pelnė taškus iš po krepšio (66:70), o vėliau graikas įsmeigė tritaškį (69:71). Įpusėjus kėliniui Th.Heurtelis tolimu metimu išvedė "Barcą" į priekį (72:71). Neilgai trukus J.Davisas baudos metimu išlygino rezultatą (72:72), o C.Frankampas tritaškiu išvedė Mursiją į priekį (72:74). R.Šmitas dviem taškais iš po krepšio išlygino rezultatą (74:74), tačiau Frankampas vėl taikliu metimu persvėrė rezultatą (74:76). Likus žaisti 3 minutes J.Davisas pataisė netaiklų A.Limos metimą (76:80). Likus žaisti 2 minutes N.Calathesas pelnė du taškus su pražanga ir išlygino rezultatą (80:80). Po Th.Heurtelio tritaškio priekyje buvo "Barca" (83:80). Likus žaisti minutę S.Rojas baudų metimais sumažino UCAM deficitą iki minimumo (83:82). N.Calathesas pataikė dar vieną tritaškį padidindamas persvarą iki 4 taškų (86:82). Likus žaisti 30 sekundžių A.Lima pelnė du taškus (86:84). Likus žaisti 19 sekundžių A.Hanga pataikė 1 baudos metimą (87:84). Rungtynes dviem taikliais baudų metimais uždarė B.Daviesas (89:84).

Mursijos UCAM: Conneris Frankampas 23, Augusto Lima 15, Davidas DiLeo 14, Sadielis Rojas ir Peteris Jokas 9, DJ Strawberry ir Jordanas Davisas 6, Marquesas Townesas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nickas Calathesas 17, Brandonas Daviesas 16, Rolandas Šmitas 12, Thomas Heurtelis ir Pierre'as Oriola 9, Nikola Mirotičius 8, Victoras Claveras 7, Leandro Balmaro 4, Brancou Badio 3, Sergi Martinezas ir Adamas Hanga 2 taškai;