Puolime sprogę Jasikevičiaus auklėtiniai sutriuškino Vokietijos čempionus

2020-11-05
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" komanda toliau skina pergales Eurolygoje.

Katalonai Berlyne 103:67 sutriuškino Vokietijos čempionus - ALBA krepšininkus ir pasiekė 5-ąją pergalę iš eilės Europoje.

Barselonos krepšininkams, tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės, bei didžiausiu skirtumu iškovota pergalė. "Barca" taip pat pirmą kartą perkopė 100 taškų riba, komandoje taškais pasižymėjo visi 12-a aikštelėje pasirodę krepšininkai.

Kitą savaitę Š.Jasikevičiaus auklėtinių laukia Eurolygos dvikova namuose su Stambulo "Fenerbahce" ekipa, o šį savaitgalį Ispanijos lygoje išvyka į Madridą.

1 kėlinys
ALBA 18:30 "FC Barcelona"
1' min: pirmuosius taškus pelnė Abrinesas (0:2), Grageris atidarė vokiečių sąskaitą (2:2). Higginsas pridėjo dar du taškus (2:4).
2' min: Oriola pasižymėjo taškais iš po krepšio (2:6).
3' min: Fontecchio įsmeigė tritaškį (5:6).
4' min: Giffey tritaškiu išvedė ALBA į priekį (8:6), Calathesas atsakė taškais iš po krepšio (8:8). Sikma pelnė du taškus (10:8).
5' min: Abrinesas pataikė tritaškį (10:11), Mirotičius pelnė pirmuosius taškus (10:10).
6' min: Mirotičius įvertė taškus iš po krepšio (10:15).
7' min: Daviesas pelnė taškus iš po krepšio (10:17), Lammersas atsakė tuo pačiu (12:17). Abrinesas įsmeigė tritaškį (12:20), Lammersas pataikė iš vidutinio nuotolio (14:20).
8' min: Abrinesas dar kartą taikliai atakavo iš toli (14:23), Lammersas pelnė du taškus (16:23). Abrinesas įsmeigė trečiąjį tritaškį ir padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (16:26).
9' min: Fontecchio pataikė iš vidutinio nuotolio (18:26).
10' min: Mirotičius atsakė tuo pačiu (18:28), Daviesas realizavo 2 baudas (18:30).

2 kėlinys
ALBA 36:56 "FC Barcelona"
1' min: Hanga galingu dėjimu pradėjo antrąjį kėlinį (18:32).
2' min: Sikma po atkovoto kamuolio pelnė du taškus (20:32).
3' min: Grageris pataikė iš toli (23:32), Daviesas atsakė taškais iš po krepšio (23:34).
5' min: Šmitas pasižymėjo taškais iš po krepšio (23:36), netrukus latvis įsmeigė tritaškį (23:39). Erikssonas taip pat taikliai atakavo iš toli (26:39).
6' min: Šmitas baigė ataką dėjimu (26:41), Giffey atsakė taškais iš po krepšio (28:41).
7' min: Kuričius pataikė tritaškį, o varžovai atsakė dviem taškais (30:44). Kuričius dar kartą taikliai atakavo iš toli (30:47).
8' min: Mirotičius realizavo dvi baudas (30:49), Sikma taip pat pataikė dvi baudas (32:49). Mirotičius pelnė 10-ąjį tašką (32:51).
9' min: Grangeris po perimto kamuolio pelnė du taškus greitoje atakoje (34-51).
10' min: Higginsas pataikė dvi baudas (34:53), Mattisseckas pataikė sudėtingą metimą (36:53). Pirmąją rungtynių pusę tritaškiu uždarė Higginsas padidinęs "Barcos" persvarą iki 20 taškų (36:56).

3 kėlinys
ALBA 51:79 "FC Barcelona"
1' min: Higginsas pelnė du taškus (36:58), Fontecchio atsakė tuo pačiu (38:58).
2' min: Mirotičius pelnė 4 taškus iš eilės (38:62).
3' min: Lammersas pasižymėjo dviem sudėtingais taškais (40:62), Giffey pridėjo dar du taškus (40:62). Mirotičius pataikė iš vidutinio nuotolio (40:64).
4' min: Fontecchio taip pat taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (42:64), netrukus italas pelnė du taškus su pražanga (45:64).
5' min: Higginsas baigiantis atakos laikui pelnė du taškus (45:66), Mirotičius pridėjo dar du taškus (45:68).
6' min: Abrinesas pataikė 4-ąjį tritaškį (45:71).
8' min: Oriola taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (45:73)
9' min: Hanga pataikė 1 baudos metimą (45:74), Lammersas atsakė taškais iš po krepšio (47:74). Heurtelis pataikė tritaškį (47:77).
10' min: Fontecchio pataikė iš vidutinio nuotolio (49:77), Oriola pataikė dvi baudas (49:79). Fontecchio baigė ataką dėjimu (51:79).

4 kėlinys
ALBA 00:00 "FC Barcelona"
1' min: Kuričius įsmeigė 3-ąjį tritaškį (51:82), Fontecchio atsakė tuo pačiu (54:82).
2' min: Lammersas pataikė iš vidutinio nuotolio (56:82). Giffey pelnė taškus baudos aikštelėje (58:82).
3' min: Oriola pridėjo dar du taškus (58:84). Bolmaro pelnė pirmuosius taškus (58:86).
4' min: Giffey taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (60:86).
5' min: Heurtelis pataikė 2-ąjį tritaškį (60:89), vokiečiai atsakė tuo pačiu (62:89). Oriola baigė ataką dėjimu (60:91).
6' min: Sikma pelnė taškus iš po krepšio (64:93).
7' min: Martinezas pelnė du taškus (64:95), Šmitas taip pat pridėjo du (64:97)
8' min: Mattisseckas įsmeigė tritaškį (67:97)
9' min: Martinezas pasižymėjo dviem taškais (67:99). Šmitas baudomis pelnė 100-ąjį "Barcos" tašką (67:101).
10' min: latvis pridėjo dar du taškus po atkovoto kamuolio (67:103).

Berlyno ALBA: Simone Fontecchio 17, Benas Lammersas 12, Luke'as Sikma 10, Nielsas Giffey ir Jaysonas Grangeris 9, Jonas Mattisseckas 5, Marcusas Erikssonas 3, Krešimiras Nikičius 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 18, Alexas Abrinesas 17, Rolandas Šmitas 13, Pierre'as Oriola 12, Cory Higginsas 11, Kyle'as Kuričius 9, Brandonas Daviesas ir Thomas Heurtelis 6, Sergi Martínezas 4, Adamas Hanga 3, Leandro Bolmaro ir Nickas Calathesas 2 taškai;