NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Š.Jasikevičius prieš mačą su ALBA: "Jie nežaidė ilgą laiką, todėl turės daug noro"

2020-11-04
Šarūnas Jasikevičius su "FC Barcelona" komanda rytoj Berlyne sieks pratęsti pergalingą žygį Eurolygoje.

Katalonai laimėjo paskutinias ketverias Eurolygos rungtynes ir turėdami tik 1 pralaimėjimą kartu su Kauno "Žalgiriu" žengia turnyrinės lentelės viršuje.

Tuo tarpu Berlyno ALBA ekipa daugiau, nei dvi savaites dėl įvairių koronaviruso atvejų nerungtyniavo. Pasak "Barcos" trenerio ši varžovų situacija nesuteikia jokio pranašumo jo komandai:

"Mes darome savus dalykus. Kaip ir kiekvienose Eurolygos rungtynėse turime laukti labai motyvuoto ir gerai pasiruošusio varžovo prieš "Barcos" komandą. Jie nežaidė ilgą laiką, todėl turės daug noro. Jie jau parodė savo lygį laimėdami CSKA aikštelėje".

ALBA komandą treniruojantis Aito Garcia Renesesas puikiai pažįstamas Šarui, kurie kartu 2000-2002 metais atstovavo "FC Barcelona" klubui. Š.Jasikevičiaus teigimu Vokietijos čempionų ekipa turi savitų dalykų, kuriuos reikės išspręsti:

"Tai komanda, kuri žaidžia labai aktyviai, gerai pereina į puolimą ir gynybą, pukiai meta tritaškius. Mūsų idėja - pabandyti visą tai sustabdyti. Taip pat žinoti kaip jie puolime ginasi, nes turi savitų dalykų ir yra labai agresyvūs. Laukia sunkios rungtynės, kaip ir visos Eurolygoje" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

0 comments:

Rašyti komentarą