NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Š.Jasikevičius: "Būti turnyrinės lentelės viršuje gerai, bet svarbiausias dalykas - tobulėjimas"

2020-11-13
Vis solidesnį žaidimą demonstruojanti "FC Barcelona" komanda iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 8-ojo turo rungtynėse 97:55 sutriuškino Stambulo "Fenerbahce" krepšininkus ir išliko vienvaldžiais Eurolygos lyderiais.

Po pergalės "Barcos" treneris kalbėjo, kad svarbiau už būvimą turnyrinės lentelės viršuje yra komandos tobulėjimas:

"Kai kuriais atvejais jie įsisavina žaidimą taip, kaip aš noriu. Bet neturi sustoti, reikia eiti toliau. Komandos, kurios tobulėja - sezono pabaigoje turi daugiau galimybių. Būti turnyrinės lentelės viršuje gerai, bet svarbiausias dalykas - tobulėjimas".

Š.Jasikevičius pažymėjo, kad Nando De Colo netektis turkams buvo skaudi, tačiau treneris džiaugėsi savo komandos gynyba:

"Fenerbahce" - komanda vis dar daug žaidžianti pagal Obradovičiaus idėjas. Keletas gynybos schemų, taip pat ir puolimo... tačiau jie pradeda įgauti ir naujojo trenerio braižą. Mes žinojome kaip atakuoti jų silpnąsias vietas ir išnaudojome daugumą savo pranašumų, kuriuos turėjome. Mes kalbame apie gynybos lygį ir jei pavyksta išlaikyti vienodą, tuomet turime galimybių. Pavyzdžiui Heurtelis šiandien nepelnė taškų, tačiau jo gynyba mums buvo labai svarbi. Kaip ir kiekvieno kito žaidėjo. Viskas prasideda nuo gynybos ir jei, tai atlieki, tada ir puolime lengviau. Taip buvo ir šiandien" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

0 comments:

Rašyti komentarą