* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Liepos 25-31 dienomis Barselonoje vyks Šaro krepšinio stovykla "Campus Playmaker VI".
* Rugsėjo 4-5 d. Katalonijos taurės turnyras. (Pusfinalis: "Barca" - "Joventut")
* Rugsėjo 11-12 d. Ispanijos supertaurės varžybos.
* Rugsėjo 18-ąją startuoja Ispanijos pirmenybės.
* Spalio 1-ąją Eurolygos sezono pradžia: "Barca" - ALBA.

Š.Jasikevičius apie sėkmingą atkarpą: "Parodėme mūsų geriausią charakterį ir krepšinį"

2020-12-12
Šarūnas Jasikevičius po pergalės prieš "AX Armani Exchange" komanda liko patenkintas savo auklėtinių žaidimu kritiniu metu. Katalonai ketvirtajame kėlinyje turėjo 7 taškų deficitą (60:67), o šeimininkai net 4 minutes negalėjo pelnyti taškų.

Viskas apsivertė aukštyn kojomis, kuomet lietuvis paėmė minutės pertraukėlę. Po jos "Barca" pelnė 27 taškus, o gynyboje strigę varžovai sukrapštė vos 4 taškus:

"Mums to reikėjo. Atsilikinėdami septyniais taškais mes parodėme mūsų geriausią charakterį ir krepšinį, o ypač gynyboje. Dėl to esu labai laimingas. Mums reikėjo tokių rungtynių ir pergalės" - kalbėjo Š.Jasikevičius.