NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Liepos 25-31 dienomis Barselonoje vyks Šaro krepšinio stovykla "Campus Playmaker VI".
* Rugsėjo 4-5 d. Katalonijos taurės turnyras. (Pusfinalis: "Barca" - "Joventut")
* Rugsėjo 11-12 d. Ispanijos supertaurės varžybos.
* Rugsėjo 18-ąją startuoja Ispanijos pirmenybės.
* Spalio 1-ąją Eurolygos sezono pradžia: "Barca" - ALBA.

Žaidėjų pastangomis likęs patenkintas Jasikevičius: "Jei jau pralaimime, tai taip, kaip šiandien - atidavus viską"

2020-12-19
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama komanda penktadienio vakarą Barselonoje patyrė skaudų pralaimėjimą paskutinėmis rungtynių sekundėmis.

Po pralaimėjimo Tel Avivo "Maccabi" komandai katalonų treneris nebuvo nusivylęs. Strategas liko patenkintas savo auklėtinių pastangomis ir teigė, kad jau geriau pralaimėti taip, kuomet atiduodi viską:

"Tokiose rungtynėse kaip šios viską nulemia detalės, atkovotas kamuolys, pražanga po bonuso. Manau, kad atroje mačo pusėje turėjome kontroliuoti rungtynes, bet prametėme daug metimų susitikimo pabaigoje. Per paskutines dvi minutes prametėme metimus, kuriuos įprastai pataikome. Tačiau vaikinų pastangos buvo didžiulės ir aš jiems, tai pasakiau rūbinėje - jeigu jau pralaimime rungtynes, tai tegul būna kaip dabar, atidavus viską. Kai kurie žaidėjai po rungtynių sunkiai galėjo paeiti, nes rotacija buvo gana maža. Turėjome užbaigti rungytes, kai turėjome 4 taškų persvarą. Mes per daug atidavėme, paskutiniame kėlinyje varžovai nusiėmė 8 kamuolius puolime. Tai siaubingi skaičiai." - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Šiose rungtynėse katalonai turėjo verstis be savo vidurio puolėjo Brandono Davieso, kuris jaučia diskomfortą kojos raumenyse.

"Brandonas mums labai svarbus, o ypač prie tokios gynybos, kuri viską keičia. Rolandas šiandien įdėjo daug pastangų ir bandė išnaudoti pranašumus, bet prieš tokią gynybą Brandonas yra geresnis. Bet tai negali būti pasiteisinimu." - teigė Š.Jasikevičius.

0 comments:

Rašyti komentarą