NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Liepos 25-31 dienomis Barselonoje vyks Šaro krepšinio stovykla "Campus Playmaker VI".
* Rugsėjo 4-5 d. Katalonijos taurės turnyras. (Pusfinalis: "Barca" - "Joventut")
* Rugsėjo 11-12 d. Ispanijos supertaurės varžybos.
* Rugsėjo 18-ąją startuoja Ispanijos pirmenybės.
* Spalio 1-ąją Eurolygos sezono pradžia: "Barca" - ALBA.

Š.Jasikevičius: "Nesugebėjau įtikinti žaidėjų, kad Baldwino stiprioji ranka - kairioji"

2020-12-30
Šarūnas Jasikevičius su Barselonos komanda liūdnomis nuotaikomis pasitinka Naujuosius metus. Katalonai pralaimėjimu Miunchene baigė pirmąjį Eurolygos ratą.

"Barcos" treneris spaudos konferencijoje kalbėjo, kad jo auklėtiniai trečiajame kėlinyje prarado rungtynių kontrolę padarydami daug kvailų pražangų. Lietuvis taip pat teigė, kad nesugebėjo savo žaidėjų įtikinti, kad Baldwino stiprioji ranka - kairioji:

"Sveikinimai "FC Bayern" komandai, šiandien jie buvo geresnė komanda. Manau, kad pirmoje mačo pusėje mes žaidėme visai gerai laikydamiesi rungtynių plano, tačiau trečiajame kėlinyje mes visiškai pametėme galvas. Padarėme daug pražangų, o ypač po bonuso kas leido "FC Bayern" pajusti daugiau pasitikėjimo savimi. Turėjome dvi vaizdo peržiūras prieš rungtynes, taip pat per ilgąją pertrauką. Bet niekaip negalėjau įtikinti savo žaidėjų, kad Baldwinas geriau jaučiasi kairėje rankoje. Atrodė, kad jis 200 kartus buvo paliktas savo stipriojoje rankoje. Bandėme tam pasiruošti, bet viską atidavėme. Nerimavome dėl fiziškumo kovojant dėl kamuolių. Kažkaip sugebėjome nepralaimėti kovos dėl kamuolių dideliu skirtumu, tačiau jie buvo kur kas atletiškesnė komanda. Trečiajame kėlinyje tiesiog praradome rungtynių kontrolę." - kalbėjo Š.Jasikevičius.

0 comments:

Rašyti komentarą