*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas
*Balandžio 18 d. bus sužaistas nukeltas mačas su "Besiktas".

Tritaškiais varžovus užmėčiusi "Barca" iškovojo antrąją pergalę pasirengimo cikle

2021-08-30
Pasiruošimą sezonui tęsiantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo antrąją pergalę draugiškose rungtynese.

Katalonai Andoroje vykusiose rungtynėse 83:47 užtikrintai nugalėjo Limožo CSP krepšininkus.

Ispanijos čempionai į prancūzų krepšį įmetė 15 tritaškių.

Rungtynių pradžioje C.Higginsas pelnė penkis taškus iš eilės (5:0), o įpusėjus kėliniui "Barcos" persvara tapo dviženklė (12:2). Po pirmojo kėlinio katalonai pirmavo 24:12.

Antrajame ketvirtyje likus žaisti kiek daugiau nei minutę R.Jokubaitis baudų metimais padidino Barselonos klubo persvarą iki 20 taškų (39:19). Po pirmos mačo pusės katalonai pirmavo 43:21.

Po ilgosios pertraukos A.Abrinesas prapliupo tritaškiais ir trečiajame ketvirtyje įsmeigė tris tolimus metimus (62:35). Ketvirtajame kėlinyje "Barca" išlaikė triuškinančią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 83:47

Rugsėjo 4-ąją dieną Š.Jasikevičiaus laukia Katalonijos taurės pusfinalis prieš Badalonos "Joventut" ekipą.

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 12, Cory Higginsas, Brandonas Daviesas ir Sergi Martinezas 7, Nigelis Hayesas ir Ibou Badji 6, Kyle'as Kuričius, Rolandas Šmitas ir Rokas Jokubaitis 5, Sertačas Šanli 4, Nicolas Laprovittola, Gaelis Bonilla, Nickas Calathesas ir Agustinas Ubalas 3, Michaelas Caicedo 2 taškai;

Limožo CSP: Grismay'us Paumieras 12, Gerry Blakesas 10, Nicolas Langas 7, Horace'as Spenceris, Ludovičius Beyhurstas ir Hugo Invernizzi 4, Demonte Harperis, Timothe Crusolis ir Timothee Bazille 2 taškai;