*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas

Š.Jasikevičiaus treniruojama "Barca" pergale pradėjo pasiruošimą sezonui

2021-08-26
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes.

Andoroje viešiantys katalonai 81:72 nugalėjo vietos "MoraBanc" krepšininkus.

Pirmoje mačo pusėje nedidelę iniciatyvą savo rankose laikė Barselonos krepšininkai, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką Andoros ekipa išsiveržė į priekį (37:34).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai bandė atitrūkti, tačiau N.Hayeso pastangos neleido to padaryti. Amerikietis įsmeigė tris tritaškius, o iš viso per trečiąjį ketvirtį pelnė 11 taškų.

Po Mirotičiaus tritaškio "Barca" įgijo 9 taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį (59:50).

Ketvirtąjį kėlinį "MoraBanc" pradėjo spurtu 6:0 (59:56), tačiau po Šaro minutės pertraukėlės katalonai stabilizavo situaciją. Įpusėjus kėliniui "Barca" jau turėjo dviženklę persvarą (58:71). Pranašumą išlaikę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 81:72.

Š.Jasikevičius šiose rungtynėse vertėsi be Alexo Abrineso ir Nicolo Laprovittolos.

Pirmadienį "Barca" susitiks su Limožo CSP ekipa iš Prancūzijos. Mačas taip pat bus žaidžiamas Andoroje.

Andoros "MoraBanc": Drew Crawfordas 20, Davidas Jelinekas 10, Codi Milleris-McIntyre'as 7, Clevinas Hannahas, Amine Noua, Nacho Llovetas 6, Moussa Diagne 5, Babatunde Olumuyiwa ir Oriolis Pauli 4, Sergi Garcia 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nigelis Hayesas 15, Nikola Mirotičius 12, Brandonas Daviesas 11, Rokas Jokubaitis 8, Kyle'as Kuričius, Rolandas Šmitas, Sertačas Šanli ir Agustinas Ubalas 6, Sergi Martinezas, Ibou Badji, Nickas Calathesas, Cory Higginsas ir Gaelis Bonilla 2 taškai;