*Gegužės 8 d. lemiamas penktasis serijos mačas Monake.
*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.

Manresos komandą nušlavusi "Barca" užtikrintai žengė į Ispanijos taurės pusfinalį

2022-02-19
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "FC Barcelona" komanda sėkmingai pradėjo kovą dėl Ispanijos karaliaus taurės.

Katalonai ketvirtfinalyje 107:70 sutriuškino Manresos BAXI krepšininkus ir iškopė į varžybų pusfinalį.

"Barca" ketvirtfinalį pradėjo dviem tritaškiais (6:2), bet netrukus Manresos krepšininkai spurtavo 0:16 ir susikrovė dviženklę persvarą (6:18). Kėlinio pabaigoje katalonai sumažino deficitą iki 4 taškų (22:26).

Antrojo kėlinio pradžioje po penkių iš eilės R.Šmito taškų "FC Barcelona" atsidūrė priekyje (27:26). Likus žaisti 2 minutes Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą (48:37).

Po ilgosios pertraukos katalonai spurtavo 15:2 ir įgijo 22 taškų persvarą (67:44). Vėliau pranašumas šoktelėjo iki 35 taškų (86:51).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, o S.Martinezas pelnė ir šimtąjį katalonų tašką (101:67). Rungtynės baigėsi rezultatu 107:70.

Pakeliui link Ispanijos taurės finalo Š.Jasikevičiaus auklėtinių lauks Mursijos ekipa. Pusfinalis bus žaidžiamas šeštadienį 22:30 val.

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas ir Nikola Mirotičius 14, Dante Exumas, Alexas Abrinesas ir Rokas Jokubaitis 11, Nicolas Laprovittola 10, Rolandas Šmitas 9, Sertačas Šanli 8, Kyle'as Kuričius 7, Sergi Martinezas, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nickas Calathesas 4 taškai;

Manresos BAXI: Sylvainas Francisco 19, Joe Thomassonas 14, Ismaelis Bako 9, Dani Garcia ir Elias Valtonenas 7, Yankuba Sima 6, Chima Moneke 4, Juampi Vauletas ir Dani Perezas 2 taškai;