*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Metų pradžia apkarto: pirmasis Šaro pralaimėjimas su "Fenerbahce"

2024-01-02
Šarūnui Jasikevičiui ir "Fenerbahce" komandai Naujųjų metų pradžia apkarto.

Lietuvis 76:85 prieš "Crvena Zvezda" patyrė pirmąjį pralaimėjimą vadovaujant Stambulo komandai, o turkams, tai buvo pirmasis sezono pralaimėjimas namuose.

"Feneris" Eurolygoje turi iškovojęs 10 pergalių ir patyręs 8 pralaimėjimus.

Ketvirtadienį Šaras atvyksta į Lietuvą, kur Panevėžyje sužais antrąsias šios savaitės Eurolygos rungtynes prieš Tel Avivo "Maccabi" ekipą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje po šešių iš eilės Madaro taškų "Fenerbahce" įgijo 7 taškų persvarą (23:16). Vėliau Madaras antrojo kėlinio pradžioje pirmą kartą leido šeimininkams įgyti dviženklę persvarą (28:18), tačiau netrukus "Crvena Zvezda" spurtavo 0:6 (28:24). Likus žaisti pusantros minutės pirmoje rungtynių pusėje komandas skyrė tik 2 taškai (33:31). Prieš ilgąją pertrauką Šaro auklėtiniai turėjo minimalią persvarą (35:34).

Trečiąjį kėlinį "Fenerbahce" pradėjo dviem tritaškiais (41:34). Sužaidus 4 min. Hayesas atstatė dviženklį pranašumą (48:38), tačiau kėliniui artėjant į pabaigą Giedraitis realizavo 4 baudos metimus iš eilės ir išlygino rezultatą (57:57).

Dos Santosas lemiamą ketvirtį pradėjo dvitaškiu ir išvedė Belgrado ekipą į priekį (57:59). Po Tobey dėjimo svečiai įgijo 6 taškų persvarą ir Šaras buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (60:66). Likus žaisti pustrečios minutės Teodosičius įsmeigė tritaškį ir padidino serbų persvarą iki 9 taškų (67:76), o po Giedraičio baudos metimų pranašumas tapo dviženklis (67:78). Per likusį laiką STambulo ekipai išsigelbėti nepavyko ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą namuose 76:85.

Stambulo "Fenerbahce": Nigelis Hayesas-Davisas 21, Scottie Wilbekinas 14, Johnathanas Motley 11, Tyleris Dorsey ir Yamas Madaras 8, Tarikas Biberovičius 4, Sertačas Šanli ir Marko Guduričius 3, Nickas Calathesas ir Nathanas Sestina 2 taškai;

Belgrado "Crvena Zvezda": Joelis Bolomboy'us 24, Rokas Giedraitis 19, Adamas Hanga 12, Branko Lažičius 8, Nemanja Nedovičius 7, Milošas Teodosičius 6, Nikola Topičius 4, Mike'as Tobey 3, Yago Dos Santošas 2 taškai;