Jameso nesustabdžiusi "Fenerbahce" patyrė pralaimėjimą Monake

2024-02-02
Š.Jasikevičius dvigubą Eurolygos savaitę baigė pralaimėjimu Monako Kunigaikštystėje.

Po pergalės Vilerbane Stambulo "Fenerbahce" krepšininkai 67:76 turėjo pripažinti "AS Monaco" ekipos pranašumą.

Po šios pergalės Monako klubas pasivijo "Fenerį" laimėjimų skaičiumi (15 pergalių), tačiau pirmąjį mačą, kuriame Šaras debiutavo prie komandos vairo laimėjo 12 taškų skirtumu (86:74).

Kitą savaitę Šaras atvyksta į OAKA areną, kur laukia paskutinis mačas prieš pertrauką Eurolygoje. Šią savaitę "Fenerio" dar laukia Stambulo derbis Turkijos lygoje prieš "Galatasaray".

Sužaidus 3 min. Wilbekinas tritaškiu atidarė "Fenerbahce" taškų sąskaitą (4:3), įpusėjus kėliniui Wilbekinas dar vienu tolimu metimu sukrovė turkams 5 taškų persvarą (8:13). Po pirmojo kėlinio "Feneris" turėjo 4 taškų persvarą (21:25).

Sužaidus 3 min. antrąjame kėlinyje po Browno dvitaškio komandas skyrė tik 2 taškai (27:29). Tuomet "Fenerbahce" surengė spurtą 0:9 ir įgijo dviženklę persvarą (27:38). Po pirmos mačo dalies Šaro auklėtiniai turėjo 8 taškų persvarą (36:44).

Po pertraukos Monako ekipa priartėjo iki trijų taškų, tačiau tada Calathesas įsmeigė du tritaškius paeiliui (45:54). Prieš lemiamą ketvirtį "Fenerbahce" išsaugojo 6 taškų persvarą (55:61).

Sužaidus 2 min. ketvirtąjame kėlinyje po Jameso taškų komandas vėl skyrė tik 2 taškai (64:66), o vėliau tritaškiu persvėrė rezultatą (67:66). Įpusėjus kėliniui Diallo taiklia bauda padidino šeimininkų pranašumą iki 4 taškų (70:66). Likus žaisti pusantros minutės Motiejūnas pelnė du taškus ir Monako persvara išaugo iki 9 taškų (76:67). "Fenerbahce" pralaimėjo rungtynes rezultatu 69:76.

Monako "AS Monaco": Mike'as Jamesas 23, Elie Okobo 16, Johnas Brownas 15, Donatas Motiejūnas 11, Alpha Diallo 4, Jaronas Blossomgame'as 3, Jordanas Loydas ir Donta Hallas 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Sertačas Šanli 12, Johnathanas Motley ir Scottie Wilbekinas 11, Nickas Calathesas 10, Amine'as Noua 8, Georgios Papagiannis 7, Nigelis Hayesas-Davisas 4, Tarikas Biberovičius, Marko Guduričius ir Tyleris Dorsey 2 taškai;