*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

OAKA arenoje šiltai sutiktas Š.Jasikevičius patyrė pralaimėjimą

2024-02-09
Į Atėnus sugrįžęs Šarūnas Jasikevičius patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje.

Lietuvio treniruojama Stambulo "Fenerbahce" komanda Graikijos sostinėje 63:74 turėjo pripažinti "Panathinaikos" komandos pranašumą.

"Feneris" Eurolygoje turi 15 pergalių ir 11 pralaimėjimų.

Dabar Eurolygoje laukia dviejų savaičių pertrauka, tuo tarpu Šaro šį savaitgalį laukia šalies pirmenybių mačas Samsune, o kitą savaitę prasideda Turkijos taurės kovos.

Rungtynes tritaškiu pradėjo Grigonis (3:0), Šanli dėjimu atidarė "Fenerio" taškų sąskaitą (3:2). Po greitos atakos Noua išvedė turkus į priekį (5:6). Likus žaisti kiek mažiau, nie 3 min. Calathesas baudų metimais padidino "Fenerbahce" persvarą iki dviženklio skaičiaus (7:17). Pirmasis ketvirtis baigėsi Šaro auklėtiniams pirmaujant 13:22.

Antrąjame kėlinyje PAO surengė spurtą 8:1 ir priartėjo iki 2 taškų (21:23). Baigiant įpusėti kėliniui rezultatas tapo lygus (25:25). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę "Panathinaikos" krepšininkai įgijo 8 taškų persvarą (38:30).

Po pertraukos "Fenerio" deficitas jau siekė dviženklį skaičių (42:32). Likus žaisti mažiau, nei 3 min. Grantas padidino PAO pranašumą iki 15 taškų (53:38). Prieš lemiamą ketvirtį graikai pirmavo 57:47.

Wilbekino du taškai su pražanga sumažino atsilikimą iki 7 taškų (57:50). Motley pastangomis "Feneris" priartėjo iki 5 taškų (59:54), tačiau Nunnas vėl truktelėjo PAO (63:56). Likus žaisti 3 min. Calathesas privertė penktą kartą prasižengti Grigonį, tačiau graikas realizavo tik 1 baudą (67:61). Likus žaisti minutę Mitoglou vėl sugrąžino PAO dviženklę persvarą (71:61). Rungtynes "Fenerbahce" pralaimėjo rezultatu 63:74.

Atėnų "Panathinaikos": Kendrickas Nunnas 23, Mathias Lessortas 13, Jerianas Grantas 9, Luca Vildoza 7, Panagiotis Kalaitzakis ir Konstantinos Mitoglou 6, Marius Grigonis ir Juancho Hernangomezas 5 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Johnathanas Motley 16, Tarikas Biberovičius ir Nickas Calathesas 12, Scottie Wilbekinas 10, Sertačas Šanli 5, Nigelis Hayesas-Davisas ir Amine'as Noua 4 taškai;