*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Israel 2001.09.01 (VIDEO)

2010-07-03
2001-ųjų metų Europos krepšinio čempionatas Turkijoje. Lietuvos rinktinė šį turnyrą pradėjo pergalingai pirmose rungtynėse įveikusi Ukrainos nacionalinę rinktinę. Antrose grupės rungtynėse Lietuvos varžovas buvo Izraelis. Rungtynes geriau pradėjo mūsų šalies krepšininkai ir pirmąjį kėlinį laimėjo 14 taškų persvara, bei praleisdami į savo krepšį vos 4 taškus. Tačiau antrais kėlinys buvo priešingas pirmajam. Šiame kėlinyje jau Izraelio krepšininkai dominavo, o Lietuvos rinktinės puolimas strigo. Tuo tarpu varžovai tuo pasinaudojo ir po pirmo kėlinio turėtą deficitą sumažino iki minimumo 27-26 priekyje vis dar buvo Lietuvos krepšininkai. Trečiasis kėlinys vyko lygiai taškas į tašką, bet visgi kukliu 2 taškų skirtumu jį laimėjo Lietuva, padidindama savo persvarą iki 3 taškų. Ketvirtasis lemiamas kėlinys, taip pat vyko labai atkakliai, bet mūsų šalies krepšininkai atsilaikė ir iškovojo antrąją pergalę 2001-ųjų metų Europos krepšinio čempionate. Izraelio krepšininkai buvo nugalėti rezultatu 68-59. Paskutinėse grupės rungtynėse susitiks Lietuvos ir Prancūzijos nacionalinės rinktinės, dvi 2000-ųjų metų olimpinių žaidynių prizininkės.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 34 minutes, per jas surinko 10 taškų (1/6 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 2/4 baudos), bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus