NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 29 d. Kontrolinės rungtynės Lerida mieste prieš Mursijos UCAM.
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Jasikevičių sužavėjo „Lietuvos ryto“ sirgaliai

2010-11-17
Prasidėjus ketvirtajam rungtynių su Zagrebo „Cibona“ ekipa kėliniui po Jono Valančiūno dvitaškio „Lietuvos ryto“ ekipos persvara pasiekė 30 taškų (68:38), o į sostinės „Siemens“ areną susirinkę per septyni tūkstančiai gerbėjų ėmė skanduoti Šarūno Jasikevičiaus pravardę. 

Praėjus kelioms minutėms Aleksandras Trifunovičius į aikštelę išleido vieną geriausių pastarojo dešimtmečio Eurolygos gynėjų. Į aikštę žengusį Jasikevičių žiūrovai sutiko stovėdami, o šalia aikštės įsitaisiusios jo mamos Ritos Jasikevičienės akyse suspindo ašaros. 

Vilniaus publikai pasirodęs Jasikevičius per beveik 6 aikštelėje praleistas minutes pasižymėti nespėjo, tačiau atliko 1 rezultatyvų perdavimą. 

„Pasakymas „Labai maloniai“ neatitinka tikrojo įspūdžio, - sostinės klubo gerbėjais po mačo žavėjosi Jasikevičius - Šiandien žaisti neplanavau, tačiau kai susikrovėme didesnį nei 30 taškų pranašumą išėjau į aikštę. Žinoma kojos ir rankos dar neklauso, tačiau nuo kažko pradėti reikia.“

– Šarūnai, ar jus nustebino žiūrovų reakcija? – žurnalistai paklausė Jasikevičiaus.
– Nuostabi. Jie mane labai nustebino. Tokie dalykai visą laiką pamalonina ir priverčia dar labiau stengtis per treniruotes. Iš širdies dėkoju už tokį priėmimą. Tokie dalykai būtų malonūs kiekvienam žmogui, tačiau pasakymas „labai malonus“ neatitinka tikrojo įspūdžio. Svarbiausia, kad šiandien laimėjome tokias rungtynes, kurias reikia laimėti, norint siekti užsibrėžto tikslo. Žinoma, matome, kad dar reikia daug kur tobulėti. Mes tai ir pasistengsime daryti. O kaip bus – matysime. Kalendorius mūsų tikrai nedžiugina – žaisime prieš dvi komandas, kurios mano manymu pretenduoja į Eurolygos aštuntuką, o gal ir daugiau. 

– Esate patyręs krepšininkas. Ar prieš rungtynes jaudinotės?
– Nesijaudinau. Iš tiesų šiandien žaisti nenorėjau, tačiau kai susikrovėme didesnį nei 30 taškų pranašumą, maniau, kad gal labai nepagadinsiu reikalo. Dabar kiekviena treniruotė ir kiekvienos rungtynės yra labai svarbios, kad galėčiau pajusti ritmą. Žinoma, kojos ir rankos dar neklauso, bet nuo kažko pradėti reikia. Todėl esu labai laimingas, kad šiandien išėjau pabėgioti šešioms minutėms. Dabar reikia daug treniruotis. Dabar jau sugrįžau į sportininko gyvenimą. 

– Gavote derinių planą?
– Gavau derinius. Jeigu man pasako, ką reikia daryti – derinius žinau. Tačiau jeigu man pasako, kad reikia bėgti į savo vietą per pusę sekundės, tai priklauso nuo darbo ir automatikos. Treneris paklausė, kuriuos derinius žinau geriausiai. Atsakiau, kad paprasčiausius ir juos žaidžiau. Man būnant aikštelėje „Cibona“ atsigavo, tačiau gerai, kad vyrai prieš tai sukrovė didžiulę persvarą ir nebuvo baisu ją iššvaistyti. 
 
šaltinis: basketnews.lt

0 comments:

Rašyti komentarą