[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Estudiantes |Ispanijos taurės pusfinalis 2002.03.16| (VIDEO)

2012-05-29
2002-ųjų metų Ispanijos taurės pusfinalis. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Barselonos "FC Barcelona" ekipa į šalies taurės pusfinalį pateko ketvirtfinalyje 73-66 palauždama Sevilijos "Caja San Fernando" komandą. Pusfinalyje katalonams teko susidurti su Madrido "Adecco Estudiantes" krepšininkais, kuriuos jie antroje rungtynių pusėje gana lengvai 88-68 nugalėjo. Finale Barselonos laukė Vitorijos "Tau Ceramica" išbandymas.

Rungtynių pradžioje abi ekipos žaidė lygiai ir įpusėjus pirmajam kėliniui minimalia persvara 8-7 pirmavo Barselonos krepšininkai. Antrojo kėlinio pradžioje J.C.Navarro pelnė 2 lengvus taškus po Šarūno Jasikevičiaus perdavimo ir padidino katalonų persvarą iki 4 taškų (23-19). Madrido ekipa į tai atsakė spurtu 0:6 ir išsiveržė į priekį (23-25). Kėlinio pabaigoje sėkmingiau žaidė Aito Garcia Renesso auklėtiniai, kurie po pirmos rungtynių pusės turėjo 5 taškų persvarą 36-31. Trečiajame kėlinyje vos sužaidus 3 minutes "FC Barcelonos" persvara išaugo iki 13 taškų (46-33), o kėliniui baigiantis ekipas jau skyrė 22 taškai  (58-36). Ketvirtajame kėlinyje katalonai neišleido susikrautos didžiulės persvaros ir užtikrintai 88-68 žengė į Ispanijos taurės finalą.

Šarūnas Jasikevičius per 19 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.