[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs PAOK |2007.10.27| (VIDEO)

2014-02-06
Rubrikoje "Žvilgsnis atgal" grįžtame į pirmąjį Šarūno Jasikevičiaus sezoną atstovaujant Atėnų "Panathinaikos" komandoje. Graikijos čempionato rungtynės išvykoje prieš Salonikų PAOK ekipą lietuviui buvo trečiasis oficialus mačas vilkint "žaliųjų" marškinėlius.

Rungtynės  prasidėjo lygia kova ir įpusėjus pirmajam kėliniui 1 taškų pirmavo svečiai iš Atėnų (6-7). Kėlinį dviem taškais iš po krepšio baigė lietuvis, o "trilapio dobilo" komanda priekyje buvo 3 taškais (16-19).

Antrojo kėlinio pradžioje Š.Jasikevičius paleido du taiklius tritaškius ir "Panathinaikos" persvara tapo dviženklė (16-27). Kėliniui baigiantis po dar vieno lietuvio tolimo metimo komandas jau skyrė 19 taškų (27-46).

Trečiojo kėlinio pabaigoje po to, kai PAOK komanda buvo nubausta nesportine pražanga S.Perperoglou taikliais baudų metimais padidino persvarą iki 20 taškų (39-59).

Salonikų krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir ketvirtajame kėlinyje pavojingai pradėjo artėti. Sužaidus 4 minutes Ž.Obradovičiaus auklėtinių persvara ištirpo iki 4 taškų (58-62). "Panathinaikos" į priekį truktelėjo K.Tsartsario dvitaškis ir N.Hatzivretto tolimas metimas. Lemiamą tašką rungtynėse padėjo Š.Jasikevičius likus žaisti 2 sekundes pataikęs vieną taiklią baudą 74-68.

Šarūnas Jasikevičius per kiek daugiau nei 17 minučių pelnė 12 taškų (1/2 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, po 1 kartą sulydo, bei prasižengė.