[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Real |2002.12.30| (VIDEO)

2014-02-18
2002-2003 metų Ispanijos čempionato reguliarusis sezonas. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama "FC Barcelona" komanda prieš pat naujuosius metus surėmė ginklus "El Clasica" mūšyje su Madrido "Real" krepšininkais.

Mačo pradžia sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams "Real" krepšininkams. Likus žaisti 2 minutes pirmajame ketvirtyje Š.Jasikevičius dvitaškiu sumažino atsilikimą iki 4 taškų (16-12). Lietuvis per pirmąsias 10 minučių iš viso pelnė 7 taškus.

Antrajame kėlinyje sužaidus 4 minutes P.Fermelingas dvitaškiu sumažino deficitą iki  minimumo (26-25), o įpusėjus kėliniui vokietis išvedė Barseloną į priekį (26-27). Kėlinio pabaigoje sostinės krepšininkai susigrąžino persvarą 43-40.

Trečiojo kėlinio pradžioje D.Bodiroga vėl išvedė Katalonus į priekį (43-45), tačiau sostinės komanda prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino 2 taškų pranašumą (61-59).

Po 5 iš eilės J.C.Navarro priekyje vėl atsidūrė Barselonos krepšininkai (61-64), tačiau "Real" tritaškiu išlygino rezultatą (64-64). Sužaidus 4 minutes Š.Jasikevičius taikliu metimu iš vidutinio nuotolio išvedė Katalonus (64-66). Likus žaisti pusantros minutės lietuvis pataikė svarbų dvitaškį (73-78). Paskutinę kėlinio minutę D.Bodiroga ir J.C.Navarro taikliais metimais užtikrino Barselonai pergalę 83-75.

Šarūnas Jasikevičius per 27 minučių pelnė 15 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, bei 2 kartus prasižengė.