NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
*Gegužės 28-30 dienomis Kelne vyks Eurolygos finalo ketvertas
"Barca" pusfinalyje susitiks su "AX Armani Exchange"


Iki Eurolygos Finalo ketverto liko

Š.Jasikevičius: "Mes žinome, kad galime laimėti sekančias dvi rungtynes" (VIDEO)

2014-05-10
Šarūnas Jasikevičius po pralaimėjimo pirmose pusfinalio rungtynėse prieš "Lietuvos rytą| vylėsi, kad komanda paleido puikų šansą iškovoti pergalę. Tačiau krepšininkas tikino, kad gali laimėti sekančias dvi rungtynes:

"Blogai sužaidėme paskutines minutes. Turejome labai didelį šansą iš čia išsivežti pergalę. Žaidėme gerai nors padarėme daug klaidų. Kai kuriuos dalykus ir mūsu varžovai darė gerai, bet tai normalu, nes tai gera komanda. Vis delto, tai buvo gera galimybe laimėti, tačiau mačo pabaigoje neišlaikėme rungtynię ritmo, neatlaikėme įtampos".

- D.Songaila, šiandien sužaidė geras rungtynes. Ar tai priekaištai "Žalgirio" aukštaugiams?
- Ne, tačiau antrose rungtynėse pivalome rasti būdų kaip jį pristabdyti. Songaila tikrai sužaidė labai geras rungtynes.

- Ar tai, kad pralaimėjote ir neturite namų aikštelės pranašumo turi didelę įtaką rezultatams?
- Mes žinome, kad galime laimėti sekančias dvi rungtynes. Tačiau jei galvosime, kad vien dėlto, kad čia žaidėme atkakliai ir nuvykę į Kauną užmėtysime juos 20 taškų, tai bus viskas atvirkščiai ir jie mus užmėtys 20 taškų. Tai yra mirties ir gyvybės klausimas. Tai paskutinės varžybos ir mes turime išeiti iš naujo su absoliučiai maksimalia koncentracija ir nekartoti klaidų kurias padarėme šiandien.

- Visos rungtynes būna atkaklios. Kas atsitinka pabaigoje?
- Iš tikrųjų tai nežinau. Jei žinotum, tai dabar gal sėdėtum Eurolygos Top8 etape. Daugeliuose rungtynių mes palūžtame pabaigoje. Nežinau ar galima, tai pataisyti per tiek laiko. Gal nereiketų daryti tokių įtemptų galų. Būtų smagu jei mačo pabaigoje turėtume kokių 8 taškų persvarą.

- Ka reikia "Žalgiriui" pakeisti iki pirmadienio?
- Reikia agresyviau žaisti ir padaryti mažiau klaidų. Kai kuriose situacijose "Lietuvos rytas" norėjo labiau paimti kamuoli. Paprasčiausiai nereikia daryti kvailų klaidų.


0 comments:

Rašyti komentarą