NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 29 d. Kontrolinės rungtynės Lerida mieste prieš Mursijos UCAM.
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Š.Jasikevičiaus įžvalgos apie pirmąjį Eurolygos mačą (VIDEO)

2015-10-16
Kauno „Žalgirio“ ekipa su naujomis viltimis ir ambicijomis jau rytoj pradeda 2015-2016 metų Eurolygos sezoną. Pirmasis kauniečių išbandymas – rungtynės Lenkijoje su Zielona Guros „Stelmet“ krepšininkais.

Prieš pradedant kovas stipriausiame Senojo žemyno turnyre „Žalgiris TV“ pristato tradicinę Eurolygos rungtynėms skirtą apžvalgų laidą #DėmesysEurolygai. Pirmoje naujojo sezono laidoje svečiavosi Kauno komandos treneris Šarūnas Jasikevičius bei „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas.
Antruosius metus su „Žalgirio“ gynėjų grandimi dirbantis Š.Jasikevičius kalbėdamas #DėmesysEurolygai išskyrė, jog didelis pasirinkimas mažesniųjų žaidėjų grandimi taps komandos pranašumu ilgo Eurolygos sezono perspektyvoje.  

„Didelis gynėjų pasirinkimas yra „geras“ galvos skausmas. Aišku, kai kurių žaidėjų pasirodymas dar šlubuoja, bet tai yra dėl atliekamos didelės rotacijos. Kitose komandose žaidžia 8-9 žaidėjai, iš kurių daugiausiai penki yra „mažiukai“. Žinant tai, kad sezonas trunka dešimt mėnesių, tai yra mūsų didelis pranašumas, kuris išryškės sezonui įsivažiavus“, - lygiavertės komandos sudėties aspektą išskyrė treneris.

Būsimų kauniečių varžovų strategas – Sašo Filipovski turėtų puikiai prisiminti Š.Jasikevičių. 1999-2000 m. sezone lietuvis žaidė Liublianos „Olimpija“ komandos įžaidėjo pozicijoje, o tuomet tik 25-erių metų S.Filipovskis – buvo tuometinio slovėnų klubo trenerio asistentas.

Prisimindamas pirmąją pažintį su lenkų klubo vairininku, „Žalgirio“ komandos vyriausiojo trenerio asistentas išskyrė dideli savo buvusio kolegos norą tapti geru specialistu.

„Bus labai smagu pasimatyti su S.Filipovskiu. Jis visada man labai patikdavo. Tuomet tai buvo labai jaunas, labai motyvuotas specialistas, norintis „prasimušti“. Turėdavo daug energijos, buvo atsidavęs. Smagu, kad pakilo iki Eurolygos lygio. Jis daug metų darbuojasi Lenkijoje. Manau, jį pamatysime dirbant net tik šioje šalyje“, - pagarbiai apie „Stelmet“ komandos strategą atsiliepė Š.Jasikevičius.
Vertindamas „Žalgirio“ galimybes pirmose naujojo sezono Eurolygos rungtynėse, 39 metų treneris išskyrė žalgiriečių patirtį kaip vieną iš pranašumų rungtynėse.  
  
„Šioje situacijoje esame daugiau patyrę Eurolygos žaidėjai. Turime išnaudoti savo pranašumus. Kaip bebūtų, Lenkijoje laimėti bus labai sunku. Pirmosios Eurolygos rungtynės – specifinis dalykas. Mes ruošiamės rimtai kovai, dar turime šiek tiek laiko ir tikiuosi viskas vyks pagal planą“, - kalbėjo Š. Jasikevičius.

šaltinisL zalgiris.lt

0 comments:

Rašyti komentarą