Malagoje - antroji Š.Jasikevičiaus auklėtinių pergalė

2020-09-25
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" komanda iškovojo antrąją pergalę Ispanijos čempionate.

Katalonai išvykoje 79:70 pranoko Malagos "Unicaja" krepšininkus, kurie lygoje toliau lieka be pergalių.

Šį sekmadienį Š.Jasikevičiaus auklėtinių laukia dvikova namuose prieš Bilbao ekipą.

"Unicaja" 21:16 "FC Barcelona"
1' min: pirmuosius taškus pelnė Gerunas (2:0), Mirotičius atidarė "Barcos" taškų sąskaitą (2:2).
2' min: Malaga surengė antrąją tikslią ataką (4:2).
3' min: Abromaitis dviem taškais padidino Malagos persvarą iki 4 aškų (6:2), Pustovijus atsakė dviem taškais (6:4).
5' min: "Unicaja" pataikė dvitaškį (10:4), o Abrinesas įmetė tritaškį (10:7).
6' min: Mirotičius į taiklų Abromaičio tritaškį atsakė tuo pačiu (13:10).
7' min: "Barca" pataikė du baudos metimus ir sumažino deficitą iki minimumo (13:12).
8' min: Bouteile'as įsmeigė tritaškį ir padidino "Unicaja" persvarą iki 4 taškų (16:12).
9' min: Oriola pelnė du taškus iš po krepšio (16:14), Malagos prancūzas pelnė dar du taškus (18:14). Daviesas dviem taškais sumažino atsilikimą iki 2 taškų (18:16).
10' min: Thompsonas pataikė tolimą metimą (21:16).

"Unicaja" 38:32 "FC Barcelona"
1' min: Daviesas pasižymėjo taškais iš po krepšio (21:18), Diazas atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (23:18).
3' min: Thompsonas pelnė dar du taškus andalūzams (25:18), o Daviesas buvo nubaustas nesportine pražanga (26:18).
4' min: Daviesas pataikė iš vidutinio nuotolio (26:20).
5' min: Brizuela pataikė tritaškį (29:20), bet Heurtelis taip pat buvo tikslus atakuodamas iš toli (29:23).
6' min: Mekelis taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio (33:23) ir padidindamas "Unicaja" persvarą iki dviženklio skaičiaus.
8' min: Brizuela pataikė tritaškį ir dvitaškį (38:25).
9' min: Abrinesas realizavo du baudos metimus (38:27), o vėliau įsmeigė ir tritaškį (38:30).
10' min: Abrinesas pelnė 7-ąjį tašką iš eilės (38:32).

"Unicaja" 49:54 "FC Barcelona"
1' min: Mekelis pelnė du taškus su Oriolos pražanga (41:32).
2' min: Abrinesas pelnė 4 taškus iš eilės (41:36).
3' min: Šeimininkams Gerunas pataikė 2 baudos metimus (43:36), Mirotičius atsakė tritaškiu (43:39). Abrinesas pataikė dar du baudos metimus (43:41).
4' min: Malagos komanda pelnė du taškus iš vidutinio nuotolio (45:41).
5' min: Oriola pataikė 1 baudos metimą (45:42), po Hangos taškų "Barcos" deficitas ištirpo iki minimumo (45:44).
6' min: Mirotičius baudų metimais išvedė katalonus į priekį (45:46), vėliau "Barcos" lyderis pridėjo dar du baudos metimus (45:48).
8' min: Alonso išprovokavo pražangą mesdamas iš trijų taškų zonos ir realizavęs du baudos metimus sumažino Malagos atsilikimą iki minimumo (47:48).
9' min: Daviesas pelnė du taškus (47:50).
10' min: Mirotičius išprovokavęs pražangą pataikė 1 baudos metimą (47:51), Waczynskis atsakė taškais iš po krepšio, o kėlinį tritaškiu baigė Heurtelis (49:54).

"Unicaja" 70:79 "FC Barcelona"
1' min: "Unicaja" lemiamą ketvirtį pradėjo tolimu metimu (52:54).
2' min: Heurtelis pataikė du baudos metimus (52:56), o Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (52:58).
3' min: Heurtelis pridėjo dar du taškus (52:60), Waczynskis atsakė metimu iš vidutinio nuotolio (54:60).
4' min: Mirotičius realizavo abi baudas (54:62).
5' min: Brizuela įsmeigė tritaškį (57:62).
6' min: Abrinesas astakė tritaškiu (57:65). Šeimininkai išprovokavę pražangą pataikė dvi baudas (59:65). Heurtelis ir Gerunas apsikeitė tiksliomis atakomis (61:67).
7' min: Mirotičius po atkovoto kamuolio pelnė du taškus, tačiau Brizuela taip pat surengė tikslią ataką (63:69).
8' min: Mirotičius pelnė 21-ąjį tašką (63:71).
9' min: Bouteile'as baigė ataką dviem taškais (65:71), Calathesas atsakė tritaškiu (65:74).
10' min: Alonso pelnė du taškus su pražanga (68:74). Mirotičius pridėjo dar du taškus (68:78). Mekelis likus žaisti 31 sekundę realizavo du baudos metimus (70:76). Rungtynes po antrojo netaiklaus Mirotičiaus baudos metimo uždarė Abrinesas atkovojęs kamuolį ir pelnęs du taškus (70:79).
Malagos "Unicaja": Dario Brizuela 17, Axelis Bouteile'as 11, Galas Mekelis 9, Francis Alonso ir Volodymyras Gerunas 8, Deonas Thompsonas ir Timas Abromaitis 5, Rubenas Guerrero 3, Alberto Diazas ir Adamas Waczynskis 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 24, Alexas Abrinesas 21, Thomas Heurtelis 9, Brandonas Daviesas 8, Adamas Hanga ir Pierre'as Oriola 5, Nickas Calathesas 3, Leandro Balmaro ir Artiomas Pustovijus 2 taškai;