NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt

Š.Jasikevičius prieš Katalonijos taurės startą: "Manresa - šiuo metu geriausiai pasiruošusi Katalonijos komanda"

2020-09-04
Šarūnas Jasikevičius jau šįvakar pradės kovą dėl pirmojo sezono trofėjaus.

Lietuvio treniruojami "FC Barcelona" krepšininkai Katalonijos taurės pusfinalyje susitiks su Manresos BAXI komanda.

Prieš dvikovą "Barcos" strategas gyrė varžovus ir teigė, kad Manresos ekipa šiuo metu yra geriausiai pasiruošusi Katalonijos komanda:

"Manresa - šiuo metu geriausiai pasiruošusi Katalonijos komanda. Jie turėjo dvi įspūdingas draugiškas rungtynes, kurias laimėjo lengvai su labai aukštu tempu. Manresa treniruojasi jau ilgą laiką ir Pedro Martinezas turi aiškias idėjas. Mūsų laukia labai sunkios rungtynės ir tai bus puikus išbandymas" - kalbėjo Š.Jasikevičius.

Katalonijos taurės varžybos vyks Barselonos aikštelėje, tačiau dėl pandemijos žiūrovams jų stebėti nebus galima.

"Labai svarbu žaisti namuose ir pajusti, kad tu žaidi "Palau Blaugrana" arenoje. Nors žaisti be žiūrovų nebus tas pats. Žaidėjai ir aš labai to ilgėsimės, tačiau toks gyvenimas šiuo metu ir turime ištverti" - pokalbį užbaigė Šaras.

Manresos komanda pasiruošimo cikle 90:76 įveikė Mursijos UCAM, bei 92:74 įtikinamai nugalėjo Andoros "MoraBanc" krepšininkus.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai taip pat laimėjo visas žaistas kontrolines rungtynes: 90:82 prieš Andoros "MoraBanc", 89:84 palaužė Mursijos UCAM, bei paskutiniame susitikime 75:68 nugalėjo Badalonos "Joventut".

"Barcos" ir Manresos BAXI pusfinalio dvikova prasidės 22:30 val. Pirmajame pusfinalyje susigrums Andoros "MoraBanc" ir Badalonos "Joventut" ekipos.

Sekmadienį paaiškės Katalonijos taurės nugalėtojai, bei trečiosios vietos laimėtojai.

0 comments:

Rašyti komentarą