Sunkus, bet pergalingas Jasikevičiaus sezono startas Barselonoje

2020-09-20
Šarūnas Jasikevičius sunkia pergale atidarė 2020/2021 metų sezoną.

Lietuvio treniruojama "FC Barcelona" klubas Ispanijos lygos starte savo aikštėje 89:86 palaužė San Pablo "Burgos" krepšininkus.

Kitą savaitę katalonų laukia dar dvejos šalies pirmenybių rungtynės.

Ketvirtdadienį mačas Malagoje prieš "Unicaja", o sekmadienį namuose akistata su Bilbao krepšininkais.

1 kėlinys:
"FC Barcelona" 18:23 "Burgos"
1' min: pirmuosius 4 taškus pelnė Rabaseda (0:4).
4' min: Pustovijus baudos metimais pelnė pirmuosius "Barcos" taškus (2:4), varžovai atsakė Rivero tritaškiu (2:7).
5' min: Renfroe ir Calathesas apsikeitė dvitaškiais (4:9).
6' min: Renfroe pridėjo dar du taškus (4:11), o Benite pataikė dvi baudas (4:13). Mirotičius įsmeigė tritaškį (7:13).
7' min: Mirotičius pelnė taškus iš po krepšio (9:13), o Kravičius atsakė taškais su pražanga (9:16)
8' min: Daviesas realizavo dvi baudas (11:16), svečiai atsakė 5 taškais be atsako (11:21) ir privertė Š.Jasikevičių paprašyti antrosios minutės pertraukėlės.
9' min: Abrinesas įsmeigė tritaškį (14:21), Oriola pridėjo 1 baudos metimą (15:21).
10' min: Sakho išprovokavo pražangą ir pataikė 1 baudą (15:22), Heurtelio tritaškis privertė varžovų trenerį sušaukti pasitarimą (18:22). Kėlinį uždarė Sakho dar vienu taikliu baudos metimu (18:23).

2 kėlinys:
"FC Barcelona" 45:44 "Burgos"
1' min: Oriola pelnė taškus iš po krepšio (20:23).
2' min: Oriola dviem taškais sumažino deficitą iki minimumo (22:23), vėliau "Barcos" kapitonas pirmą kartą išvedė katalonus į priekį (24:23).
3' min: Hortonas pataikė tritaškį (24:28).
5' min: Abrinesas realizavo du baudos metimus (26:28), Benite atsakė dviem taškais su pražanga (26:31). Cookas pridėjo du taškus (26:33).
6' min: Brancou pataikė tritaškį (29:33), Benite atsakė dviem taškais (29:35). Oriola pelnė dar du taškus (31:35).
7' min: Oriola ir Rivero apsikeitė metimais iš po krepšio (33:37).
8' min: Mirotičius pataikė du baudos metimus (35:37), o Benite dar kartą nubaudė katalonus taškais su pražanga (35:40).
9' min: Daviesas pataisė netaiklų Brancou metimą (37:40), Mirotičius ir Renfore apsikeitė tiksliomis atakomis (39:44).
10' min: Abrinesas pataikė tolimą metimą (42:44), o kelinį užbaigė tritaškiu išvesdamas "Barcą" į priekį (45:44).

3 kėlinys:
"FC Barcelona" 71:66 "Burgos"
1' min: Benite dvitaškiu išvedė "Burgos" į priekį (45:46). Hortonas pridėjo tritaškį (45:49).
2' min: Abrinesas pelnė du taškus su pražanga (48:49). Mirotičius realizavo dvi baudas ir išvedė katalonus į priekį (50:49).
3' min: Hortonas sudrebino šeimininkų krepšį dėjimu (50:51), Abrinesas atsakė tritaškiu (53:51).
4' min: Oriola antruoju bandymu pelnė dar du taškus (55:51). Kravičius sumažino "Burgos" atsilikimą iki 2 taškų (55:53), o Benite tritaškiu persvėrė rezultatą (55:56).
5' min: Mirotičius tolimu metimu sugrąžino pranašumą "Barcai" 58:56), tačiau Rabaseda išlygino rezultatą (58:58). Po Abrinesas tritaškio šeimininkai vėl buvo priekyje (61:58).
6' min: Rivero pataikė 1 baudos metimą (61:59), Oriola atsakė dviem taškais (63:59).
7' min: "Barcos" kapitonas pridėjo dar du taškus (65:59).
8' min: Mirotičius tritaškiu padidino "Barcos" persvarą iki dviženklio skaičiaus (69:59).
9' min: Oriola baudos metimais pelnė 19-ąjį tašką (71:59). Sakho atsakė taip pat taikliais baudų metimais (71:61).
10' min: Hortonas įsmeigė tritaškį (71:64), o Sakho pridėjo du baudos metimus (71:66).

4 kėlinys:
"FC Barcelona" 89:86 "Burgos"
1' min: Hortonas po perimto kamuolio baigė ataką dėjimu (71:68).
2' min: Daviesas pelnė taškus iš po krepšio, o McFaddenas atsakė tritaškiu (73:71). Claveras dvitaškiu padidino "Barcos" persvarą iki 4 taškų (75:71).
3' min: McFaddenas pataikė du baudos metimus (75:73), o Hortonas pabėgęs į greitą ataką ir pelnęs taškus išlygino rezultatą (75:75).
4' min: Sakho baudos metimu išvedė "Burgos" ekipą į priekį (75:76).
5' min: Mirotičius įsmeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą (78:76), Hortonas dviem taškais vėl išlygino rezultatą (78:78). Po Calatheso tritaškio priekyje vėl buvo katalonai (81:78).
6' min: Oriola pataikė baudos metimą (82:78).
7' min: Cookas įsmeigė tritaškį ir sumažino svečių atsilikimą iki minimumo (82:81).
8' min: Calathesas pelnė sudėtingus taškus (84:81).
9' min: Mirotičius dviem taškais padidino "Barcos" persvarą iki 5 taškų (86:81). Benite atsakė dviem baudų metimais (86:83).
10' min: Likus žaisti 32 sekundes Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą, o Benite realizavo baudos metimą (86:84). Likus žaisti 18 sekundžiu Renfroe prasiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus ir išlygino rezultatą (86:86). Likus žaisti beveik 6 sekundes A.Hanga realizavo 1 baudos metimą ir išvedė katalonus į priekį (87:86). Paskutinėje atakoje "Burgos" krepšininkas užsidirbo pražangą puolime, o vyriausiasis treneris nesuvaldęs emocijų buvo išvytas iš aikštelės. Abrinesas baudų metimais įtvirtino "Barcos" pergalę (89:86).

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius ir Alexas Abrinesas 22, Pierre'as Oriola 20, Nickas Calathesas 7, Brandonas Daviesas 6, Brancou Badio ir Thomas Heurtelis 3, Artiomas Pustovijus, Victoras Claveras ir Adamas Hanga 2 taškai;

San Pablo "Burgos": Viktoras Benite 18, Kenas Hortonas 17, Dejanas Kravičius ir Jordanas Sakho 9, Alexas Renfroe ir Thadas McFaddenas 8, Jasielis Rivero ir Xavi Rabaseda 6, Omaras Cookas 5 taškai;