"Barca" dramatiškai pralaimėjo "El Clasico" trilerį

2021-04-11
Barselonos krepšininkai patyrė skaudų pralaimėjimą kovoje dėl pirmosios vietos Ispanijos lygos reguliariajame sezone.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Katalonijoje vykusiame "El Clasico" mūšyje po dramatiškos kovos 85:87 nusileido Madrido "Real" krepšininkams.

"FC Barcelona" šiuo metu turi 25 pergales ir nuo lyderiaujančios sostinės komandos atsilieka trimis pergalėmis.

"Barca" iki šių rungtynių buvo iškovojusi 16 pergalių iš eilės Ispanijos pirmenybėse.

Kitą savaitę katalonų laukia dvejos Ispanijos lygos rungtynės. Trečiadienį mačas Gran Kanarijoje, o šeštadienį namuose priims Manresos krepšininkus.

"FC Barcelona" 15:20 "Real"
1' min: Tyusas pataisęs Abaldes metimą pelnė pirmuosius taškus (0:2).
2' min: Tavaresas pataikė iš vidutinio nuotolio (0:4)
3' min: Laprovittola įsmeigė tritaškį ir privertė Šarą paprašyti minutės pertraukėlės (0:7), Tyusas pataikė iš vidutinio nuotolio (0:9).
4' min: Higginsas pelnė pirmuoius "Barcos" taškus (2:9), Tavaresas pridėjo dar du taškus (2:11).
5' min: Higginsas įmetė dvi baudas (4:11), Tayloras atsakė 1 bauda (4:12), Kuričius pataikė iš vidutinio nuotolio (6:12).
6' min: Laprovittola pataikė tritaškį, o Calathesas atsakė taškais iš po krepšio (8:15).
7' min: Calathesas pelnė du taškus su pražanga (11:15).
8' min: Garuba įsmeigė tritaškį (11:18).
9' min: Daviesas įmetė abi baudas (13:18), Higginsas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (15:18).
10' min: Llullas realizavo dvi baudas (15:20).

"FC Barcelona" 33:42 "Real"
1' min: Šmitas pataikė dvitaškį nuo lentos (17:20).
2' min: Vukčevičius įmetė dvi baudas (17:22), Garuba pridėjo 1 baudą (17:23). Šmitas pelnė dar du taškus (19:23).
3' min: Llullas pelnė taškus įsiveržęs į baudos aikštelę (19:25).
4' min: Šmitas pataikė tritaškį (22:25), Fernandezas atsakė dviem baudomis (22:27).
5' min: Fernandezas pridėjo tolimą metimą (22:30).
6' min: Vučevičius pataikė taip pat tritaškį ir vėl privertė minutės pertraukėlės paprašyti Šaro (22:33). Fernandezas pridėjo dar vieną tritaškį (22:36), Kuričius atsakė tuo pačiu (25:36).
7' min: Laprovittola įmetė dvitaškį (25:38), Kuričius įsmeigė antrąjį tritaškį iš eilės (28:38).
8' min: Carrollas realizavo dvi baudas (28:40).
9' min: Hanga sumetė abi baudas (30:40), Garuba pelnė taškus iš po krepšio (30:42), Calathesas įmetė tritaškį nuo lentos (33:42).

"FC Barcelona" 57:59 "Real"
1' min: Calathesas pasižymėjo iš po krepšio (35:42).
2' min: Abalde pataikė tritaškį (35:45).
3' min: Abalde dar kartą taikliai atakavo iš toli (35:48), Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga (35:49).
4' min: Mirotičius pelnė du taškus (37:49), vėliau pridėjo du taškus su pražanga (40:49). Tyusas realizavo dvi baudas (40:51).
5' min: Mirotičius sumetė tris baudas (43:51), Daviesas pridėjo taškus iš po krepšio (45:51).
6' min: Kuričius baigė greitą katalonų ataką (47:51), Fernandezas atsakė tritaškiu (47:54).
7' min: Calathesas pelnė du taškus (49:54), Garuba įsmeigė tritaškį (49:57).
8' min: Calathesas įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė taškus (51:57), vėliau graikas įmetė 1 baudą (52:57).
9' min: Oriola realizavo 1 baudą (53:57).
10' min: Abrinesas tritaškiu sumažino deficitą iki minimumo (56:57), Fernandezas pelnė du taškus su pražanga (56:59). Calathesas įmetė 1 baudą (57:59).

"FC Barcelona" 85:87 "Real"
1' min: Causeuras įsmeigė tritaškį (57:62), vėliau prancūzas pridėjo dvi baudas (57:64).
2' min: Vukčevičius taip pat pataikė tolimą metimą ir Šaras paprašė minutės pertraukėlės (57:67).
3' min: Oriola pasižymėjo iš po krepšio (59:67), Causeuras pelnė du taškus (59:69). Higginas pridėjo du taškus (61:69).
4' min: Llullas įsmeigė tolimą metimą (61:72), Garuba baigė greitą ataką dėjimu (61:74).
5' min: Kuričius ir Higginsas įmetė po dvitaškį (65:74).
6' min: Higginsas pataikė iš vidutinio nuotolio (67:74), Causeuras dar kartą pataikė iš toli (67:77). Carrollas sumetė baudas (67:78).
7' min: Calathesas pelnė du taškus (69:78), Mirotičius pridėjo tritaškį (72:78).
8' min: Higginsas pelnė taškus iš po krepšio (74:78).
9' min: Vukčevičius įsmeigė tritaškį (74:81).
10' min: Kuričius buvo nubaustas technine pražanga (74:81), Carrollas įmetė dvi baudas (74:83). Higginsas realizavo dvi baudas (76:83). Likus žaisti 32 sek. Mirotičius pataikė tritaškį (79:83). Likus žaisti 22 sek. Higginsas tritaškiu sumažino deficitą iki minumo (82:83). Laprovittola įmetė 1 baudą (82:84). Likus žaisti 10 sek. Mirotičius išvedė "Barcą" į priekį (85:84). Likus žaisti 4 sek. Laprovittola pelnė du taškus su pražanga (85:87).

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 21, Nickas Calathesas 18, Nikola Mirotičius 17, Kyle'as Kuričius 12, Rolandas Šmitas 7, Pierre'as Oriola ir Alexas Abrinesas 3, Brandonas Daviesas ir Adamas Hanga 2 taškai;

Madrido "Real": Rudy Fernandezas 13, Nicolas Laprovittola 12, Tristanas Vukčevičius ir Usmanas Garuba 11, Fabienas Causeuras 10, Alberto Abalde ir Sergio Llullas 7, Alexas Tyusas 6, Jaycee Carrollas 5, Walteris Tavaresas 4, Jeffas Tayloras 1 taškas;