*Balandžio 24 d. Monake startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos
*Balandžio 26 d. Antrasis Eurolygos ketvirtfinalio serijos mačas
*Gegužės 1 d. ketvirtfinalio serija keliasi į Stambulą.

Gasolio sugrįžimas nepadėjo "Barcai" pergalingai finišuoti Eurolygoje

2021-04-10
Paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse įvyko ilgai lauktas Pau Gasolio sugrįžimas.

Tiesa į Barseloną sugrįžusi Katalonijos legenda "Palau Blaugrana" arenoje 72:82 nepadėjo įveikti Miuncheno "FC Bayern" ekipos.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iškovoję 24 pergales ir patyrę 10 pralaimėjimų tapo Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojais.

Šiose rungtynėse lietuvis vertėsi be Nikola Mirotičiaus, Cory Higginso ir Pierre'o Oriolos.

P.Gasolis į Barseloną sugrįžo po 20 metų pertraukos. Aukštaūgis prieš Vokietijos komandą žaidė 13 minučių per kurias pelnė 9 taškus (4/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rez. perdavimą, 1 sykį suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

Ketvirtfinalio varžovo katalonams dar teks palaukti kol bus sužaisti nukelti susitikimai. Šį savaitgalį Ispanijoje Šaro kariaunos laukia "El Clasico" mūšis.

1 kėlinys
"FC Barcelona" 22:29 "FC Bayern"
1' min: Gasolis rungtynes pradėjo startiniame penkete. Gistas pelnė pirmuosius taškus (0:2), Gasolis metimu iš vidutinio nuotolio pelnė savo pirmuosius taškus "Barcoje" po 20-ies metų pertraukos (2:2).
2' min: Lučičius pataikė tris baudas (2:5), Westermannas atsakė dviem (4:5). Radosevičius įmetė tritaškį (4:8). Baldwinas baigė greitą ataką dėjimu su pražanga (4:11).
3' min: Gasolis pasižymėjo iš po krepšio (6:11), Gasolis pridėjo dar du taškus (8:11).
4' min: Martinezas atkovojęs kamuolį pelnė du taškus (10:11), Baldwinas įmetė iš po krepšio (10:13).
5' min: Westermannas tritaškiu išlygino rezultatą (13:13), Baldwinas atsakė dvitaškiu (13:15).
6' min: Westermannas pelnė 7-ąjį tašką (15:15), Lučičius įsmeigė tritaškį (15:18). Bolmaro įsiveržęs į baudos aikštelę pelnė du taškus (17:18).
8' min: Reynoldsas baigė dvi atakas dėjimais (17:22).
9' min: Reynoldsas pataikė iš vidutinio nuotolio (17:24).
10' min: Reynoldsas pridėjo dar du taškus (17:26), Bolmaro įmetė dvi baudas (19:26). Flaccadori ir Bolmaro apsikeitė tritaškiais (22:29).

2 kėlinys
"FC Barcelona" 37:43 "FC Bayern"
1' min: Reynoldsas dar kartą sudrebino krepšį dėjimu (22:31), Daviesas sumetė abi baudas (24:31).
2' min: Daviesas greitą ataką baigė dėjimu (26:31).
3' min: Lučičius pataikė dvitaškį su pražanga (26:33), Reynoldsas pasižymėjo iš po krepšio (26:35).
4' min: Martinezas pelnė du taškus (28:35). Jasikevičius buvo nubaustas technine pražanga.
5' min: Reynoldsas atkovojęs kmauolį pelnė du taškus (28:37), Kuričius pataikė dvitaškį (30:37). Bolmaro realizavo 1 baudą (31:37).
6' min: Baldwinas ir Reynoldsas pridėjo po dvitaškį (31:41).
7' min: Daviesas pelnė du taškus su pražanga (34:41), Lučičius sumetė baudas (34:43).
8' min: Claveras pelnė taškus iš po krepšio (36:43).
9' min: Gasolis realizavo 1 baudą (37:43).

3 kėlinys
"FC Barcelona" 55:60 "FC Bayern"
1' min: Radosevičius pelnė du taškus (37:45), Šmitas pelnė lengvus taškus (39:45).
2' min: Šmitas baigė ataką dėjimu (41:45).
3' min: Seeley pataikė iš vidutinio nuotolio (41:47).
4' min: Šmitas atsakė dviem taškais su pražanga (43:47), Gasolis pasižymėjo iš po krepšio (45:47).
5' min: Reynoldsas pelnė taškus baudos aikštelėje (45:49).
6' min: Reynoldsas įmetė dvitaškį (45:51). Pustovijus realizavo 1 baudą (46:51).
7' min: Šiško įsmeigė tritaškį (46:54), Westermannas pataikė sudėtingą dvitaškį su pražanga (49:54).
8' min: Šiško pridėjo du taškus (49:56), Hanga pasižymėjo iš po krepšio (51:56).
9' min: Hanga lengvu dėjimu pelnė taškus (53:56), Reynoldsas atsakė dviem taškais (53:58).
10' min: abi komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (55:60).

4 kėlinys
"FC Barcelona" 72:82 "FC Bayern"
1' min: Daviesas atkovojęs kamuolį pelnė taškus (57:60).
2' min: Lučičius pataikė dvitaškį (57:62).
3' min: Baldwinas galingu dėjimu baigė ataką (57:64), Reynoldsas pelnė 22-ąjį tašką (57:66).
4' min: Baldwinas greitą ataką baigė dėjimu (57:68), Daviesas taip pat atsakė dėjimu (59:68).
5' min: Reynoldsas dar kartą sudrebino krepšį dėjimu (59:70), Hanga atsakė tritaškiu (62:70). Bolmaro taip pat įkrovė kamuolį iš viršaus (64:70).
6' min: Zipseris įsmeigė tritaškį (64:73).
7' min: Baldwinas pridėjo du taškus (64:75), Kuričius realizavo dvi baudas (66:75). Lučičius pataikė iš vidutinio nuotolio (66:77).
8' min: Pustovijus įmetė 1 baudą (67:77).
9' min: Reynoldsas eilinį kartą baigė ataką dėjimu (67:79), Abrinesas pataikė tritaškį (70:79).
10' min: Baldwinas pelnė du taškus su pražanga (70:82). Bolmaro realizavo dvi baudas (72:82).

Barselonos "FC Barcelona": Leo Westermannas ir Leandro Bolmaro 12, Brandonas Daviesas 11, Pau Gasolis 9, Adamas Hanga 7, Rolandas Šmitas 6, Sergi Martínezas ir Kyle'as Kuričius 4, Alexas Abrinesas 3, Artiomas Pustovijus ir Victoras Claveras 2 taškai;

Miuncheno "FC Bayern": Jalenas Reynoldsas 26, Wade'as Baldwinas 18, Vladimiras Lučičius 14, Diego Flaccadori, Žanas Šiško ir Leonas Radosevičius 5, Paulas Zipseris 3, Dennisas Seeley, Jamesas Gistas ir JaJuanas Johnsonas 2 taškai;