Lyderius patausojusi "Barca" be vargo susitvarkė su Ispanijos lygos autsaideriais

2023-05-07
Sekmadienį Ispanijos lygoje įvyko lyderių ir autsaiderių susitikimas.

Pirmenybėse su 26-iomis pergalėmis pirmaujantys Barselonos krepšininkai savo aikštėje 101:64 sutriuškino paskutinėje vietoje su 4 pergalėmis esančią Fuenlabrados komandą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ir toliau išlieka nenugalėti šį sezoną ACB lygoje žaidžiant "Palau Blaugrana" arenoje (15 pergalių).

Kitą savaitę katalonų laukia dvejos Ispanijos lygos rungtynės. Penktadienį namuose susitiks su "Monbus Obradoiro" ekipa, o sekmadienį Vitorijoje galimai spręsis ACB lygos reguliariojo sezono nugalėtojas, bei taip pat bus paskutinė repeticija prieš Eurolygos finalo ketvertą.

Šaras šiose rungtynėse vertėsi be Nikola Mirotičiaus, Jano Vesely, Alexo Abrineso ir Cory Higginso.

Laprovittolos vedami katalonai sėkmingai pradėjo rungtynes (7:4), tačiau likus žaisti 3 min. svečiai persvėrė rezultatą (11:12). Kėlinio pabaigoje Kuričius truktelėjo "Barcą" į priekį pelnęs 8 taškus paeiliui (22:14).

Sužaidus antrajame kėlinyje 4 min. po Pauli tolimo metimo katalonų persvara tapo dviženklė (32:20). Pirmosios mačo dalies pabaigoje Laprovittolos ir Da Silvos metimai padiidno "Barcos" persvarą iki 22 taškų (52:30).

Po ilgosios pertraukos katalonai toliau didino persvarą ir baigiant įpusėti trečiajam kėliniui po Kuričiaus tritaškių pranašumas išaugo iki 32 taškų (64:32). Likus žaisti 2 min. Nnaji dėjimas padidino persvarą iki 38 taškų (74:36).

Ketvirtajame kėlinyje Nnaji dar kartą sudrebino krepšį dėjimu, o pranašumas tapo 41 taškas (83:42). Kėlinio pabaigoje šeimininkai atsipalaidavo ir Fuenlabrados ekipa sumažino deficitą iki 31 taško (91:60), tačiau jaunojo Sarro ir Nnaji pastangomis katalonų persvara vėl šoktelėjo (101:62). Rungtynės baigėsi rezultatu 103:64.

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 22, Oscaras Da Silva 14, Jamesas Nnaji 12, Nicolas Laprovittola 10, Oriolas Paulis ir Dame'as Sarras 8, Mike'as Tobey 7, Sergi Martinezas 6, Sertačas Šanli 5, Rokas Jokubaitis 4, Tomašas Satoransky 3, Nikola Kaliničius 2 taškai;

Fuenlabrados "Carplus": Kenas Hortonas 16, Lasanas Kromahas 13, Malique Lewisas 10, Christianas Eyenga 9, Osas Ehigiatoras 6, Viny Okouo ir Matija Samara 4, Juanas Fernandezas 2 taškai;