Š.Jasikevičius: "Jaučiau, kad mes galime sukurti dar vieną stebuklą" (VIDEO)

Ž.Obradovičius užbaigė "Žalgirio" žygį Eurolygoje

2019-04-25
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai baigė pasirodymą 2018/2019 metų Eurolygos sezone.

Ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Kauno "Žalgiris" savo aikštėje 82:99 nusileido Stambulo "Fenerbahce" klubui ir pralaimėjo seriją 3:1.

Turkai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė kauniečius į nokdauną, kai likus žaisti dvi minutes po Ali Muhammedo tritaškio deficitas išaugo iki 17 taškų (10:27).

Po ilgosios pertraukos žalgiriečiai sugrįžo į rungtynes ir po B.Davieso dvitaškio su pražanga komandas jau skyrė tik 4 taškai (48:52). Tačiau neilgai trukus "Fenerbahce" vedama A.Muhammedo ir J.Vesely susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Kauno "Žalgiris": Brandonas Daviesas 25, Nate'as Woltersas 18, Aaronas White'as ir Marius Grigonis 7, Thomas Walkupas ir Artūras Mialknis 6, Leo Westermannas 5, Edgaras Ulanovas 4, Deonas Thompsonas ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Ali Muhammedas 25, Kostas Sloukas 15, Janas Vesely 12, Erickas Greenas ir Marko Guduričius 11, Luigi Datome 9, Nicolo Melli ir Melihas Mahmutoglu 6, Ahmetas Duverioglu 4 taškai;

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Panathinaikos 2013.04.18 |QF Game 4| (5 PTS)

Instagram: My brother is FINALLY here after soooo many years..!!

"Žalgiris" - "Fenerbahce" |2019.04.23| (FOTO-36)

2019-04-24

Š.Jasikevičius: "Gaila, kad praleidome tikrai gerą šansą" (VIDEO)

2019-04-23

Žaliai nusidažiusioje arenoje kauniečiams nepavyko persverti serijos

Į Kauną atvykusios Eurolygos atkrintamosios kovos neleido žalgiriečiams persverti serijos rezultato.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sausakimšoje žaliai nusidažiusioje "Žalgirio" arenoje 57:66 turėjo pripažinti Stambulo "Fenerbahce" komandos pranašumą.

Žalgiriečiai geriau pradėjo susitikimą ir didžiąją pirmosios pusės dalį pirmavo. Įpusėjus antrajam kėliniui "Žalgirio" persvara siekė 9 taškus (29:20), tai ir buvo didžiausias skirtumas kokiu pirmavo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos M.Guduričius smeigė du tritaškius ir priekyje buvo turkai (37:39). Nuo to laiko kauniečiai vieną kartą išlygino rezultatą ir daugiau rungtynėse nepirmavo. Tiesa Š.Jasikevičiaus treniruojami žaidėjai varžovų nepaleido per toli, bet rungtynių perlaužti nepavyko.

Kauniečiai dabar ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių prieš Željko Obradovičiaus kariauną atsilieka rezultatu 1:2. Ketvirtadienį Kaune bus žaidžiamos ketvirtosios rungtynės ir Lietuvos čempionams tik pergalė išsaugotu viltis pakovoti dėl vietos finaliniame ketverte.

Kauno "Žalgiris": Nate'as Woltersas 15, Brandonas Daviesas 9, Thomas Walkupas 7, Aaronas White'as ir Edgaras Ulanovas 6, Artūras Milaknis 5, Marius Grigonis 4, Leo Westermannas 3, Deonas Thompsonas 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Marko Guduričius 17, Janas Vesely 10, Kostas Sloukas 9, Luigi Datome 8, Melihas Mahmutoglu 6, Nicolo Melli ir Ali Muhammedas 4, Nikola Kaliničius, Sinanas Guleras ir Ahmetas Duverioglu 2 taškai;

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Panathinaikos 2013.04.16 |QF Game 3| (13 PTS)

Š.Jasikevičius: "Kova turi būti tokia, kokios dar niekada nebuvo" (VIDEO)

2019-04-22

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Panathinaikos 2013.04.11 |QF Game 2| (2 PTS)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS.vs.Panathinaikos 2013.04.09 |QF Game 1| (11 PTS, 5 AS)

2019-04-21

Instagram: The best meat i ever tasted was definitely in Nusret’s restaurant

2019-04-20

Š.Jasikevičius: "Su tokia energija bei atsidavimu galime kovoti su "Fenerbahce" (VIDEO)

2019-04-18

Šaltinis: zalgiris.lt

"Žalgiris" smogė atgal: privertė "Fenerbahce" patirtį pirmąjį pralaimėjimą namuose ir išlygino seriją

Po šalto dušo patirto pirmąjame serijos mače atsigavę žalgiriečiai smogė atgal Eurolygos vicečempionams.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pademonstravę kovingumą 82:80 išplėšė pergalę iš "Fenerbahce" komandos ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 1:1.

Lietuvos čempionai iššvaistė solidžią 17 taškų persvarą, tačiau tapo pirmaja komanda šiame sezone, kuri įveikė "Fenerbahce" jų arenoje.

Namų aikštelės pranašumą įgiję žalgiriečiai jau kitą savaitę - balandžio 23-ąją ir 25-ąją dieną tęs atkrintamųjų varžybų kovas Kaune.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie per pirmąsias keturias minutes pataikė tris tritaškius (13:8). Likus žaisti 3 minutes N.Woltersas tritaškiu išvedė "Žalgirį" į priekį (15:16). Kėlinį tritaškiu baigė E.Greenas suteikdamas minimalią persvarą turkams (21:20).

Antrajame kėlinyje jau kauniečiai baudė varžovus tolimais metimais, o likus žaisti 4 minutes "Žalgirio" persvara tapo dviženklė (30:40). "Fenerbahce" ekipą į priekį vedė praėjusiame mače šešėlyje buvę J.Vesely ir K.Sloukas, tačiau jų pastangomis deficitas prieš ilgąją pertrauką sumažėjo tik iki 7 taškų (39:46).

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai po trijų M.Grigonio baudos metimų ir dvitaškio susigrąžino dviženklę persvarą (42:55). Likus žaisti 3 minutes "Žalgirio" persvara tapo 17 taškų (50:67). Po trijų kėlinių turkų deficitas siekė 15 taškų (58:73).

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo Eurolygos vicečempionų galingas šturmas. Po turkų spurto 13:4 "Žalgirio" persvara ištirpo iki 6 taškų (71:77). Šeimininkai toliau grėsmingai artėjo prie lietuvių ir likus žaisti 39 sekundes L.Datome dvitaškiu išlygino rezultatą (80:80). Likus žaisti 23 sekundes E.Ulanovas dviem taškais persvėrė rezultatą (80:82), o turkai suklydo. Likus žaisti 4 sekundes L.Westermannas prametė abu baudos metimus, o desperatiškas L.Datome tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Stambulo "Fenerbahce": Luigi Datome 17, Kostas Sloukas 15, Janas Vesely 12, Marko Goduričius 11, Nicolo Melli 9, Ali Muhammedas 5, Nikolas Kaliničius 4, Erickas Greenas 3, Melihas Mahmutoglu ir Sinanas Guleras 2 taškai;

Kauno "Žalgiris": Edgaras Ulanovas 20, Nate'as Woltersas 14, Brandonas Daviesas 13, Marius Grigonis 9, Deonas Thompsonas 8, Thomas Walkupas ir Leo Westermannas 6, Artūras Milaknis ir Aaronas White'as 3 taškai;